x

3 Liga 2018/2019

SKŁAD DRUŻYNY OLIMPIA-UNIA II Grudziądz:
Paweł Adamczyk, Mateusz Urbański, Tomasz Malicki, Paweł Ciołkowski, Piotr Błachnio

SKŁAD DRUŻYNY OLIMPIA-UNIA III Grudziądz:
Behrendt Karol, Petrynowski Krzysztof, Szymański Paweł, Wojtasik Krzysztof, Duda Oktawian, Adamczyk Krystian
 

    I kolejka – 15.09.18 r. /sobota /

Emdek Bydgoszcz

3:8

KS Gotyk Toruń

Gwiazda II Bydgoszcz

8:0

Piast Kruszwica

Piast Łasin

2:8

Energa KTS III Toruń

Krajna Sępólno Krajeńskie

7:7

LZS Jastrzębie

UKS OSiR Brodnica

8:4

LUKS Kołaczkowo

Olimpia Unia II Grudziądz

8:0

Olimpia Unia III Grudziądz

II kolejka – 22.09.18 r. /sobota/

Piast Kruszwica

8:5

Emdek Bydgoszcz

Energa KTS III Toruń

8:2

Gwiazda II Bydgoszcz

LZS Jastrzębie

4:8

Piast Łasin

LUKS Kołaczkowo

8:6

Krajna Sępólno Krajeńskie

Olimpia Unia III Grudziądz

0:8

UKS OSiR Brodnica

Olimpia Unia II Grudziądz

8:6

KS Gotyk Toruń

III kolejka – 29.09.18 r. / sobota /

Emdek Bydgoszcz

4:8

Energa KTS III Toruń

Gwiazda II Bydgoszcz

8:1

LZS Jastrzębie

Piast Łasin

7:7

LUKS Kołaczkowo

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

UKS OSiR Brodnica

6:8

Olimpia Unia II Grudziądz

KS Gotyk Toruń

8:4

Piast Kruszwica

     IV kolejka –13.10.18 r. /sobota /

LZS Jastrzębie

8:6

Emdek Bydgoszcz

LUKS Kołaczkowo

6:8

Gwiazda II Bydgoszcz

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Piast Łasin

Olimpia Unia II Grudziądz

4:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

UKS OSiR Brodnica

8:2

KS Gotyk Toruń

Energa KTS III Toruń

8:3

Piast Kruszwica

V kolejka – 20.10.18 r. / sobota /

Emdek Bydgoszcz

5:8

LUKS Kołaczkowo

Gwiazda II Bydgoszcz

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

Piast Łasin

8:6

Olimpia Unia II Grudziądz

Krajna Sępólno Krajeńskie

3:8

UKS OSiR Brodnica

Piast Kruszwica

8:5

LZS Jastrzębie

KS Gotyk Toruń

2:8

Energa KTS III Toruń

VI kolejka – 27.10.18 r. /sobota/

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Emdek Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

7:7

Gwiazda II Bydgoszcz

UKS OSiR Brodnica

8:3

Piast Łasin

Krajna Sępólno Krajeńskie

2:8

KS Gotyk Toruń

LUKS Kołaczkowo

8:6

Piast Kruszwica

LZS Jastrzębie

1:8

Energa KTS III Toruń

VII kolejka – 10.11.18 r. /sobota/

Emdek Bydgoszcz

4:8

Olimpia Unia II Grudziądz

Gwiazda II Bydgoszcz

5:8

UKS OSiR Brodnica

Piast Łasin

2:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

KS Gotyk Toruń

8:6

LZS Jastrzębie

Energa KTS III Toruń

8:4

LUKS Kołaczkowo

Piast Kruszwica

8:2

Olimpia Unia III Grudziądz

VIII kolejka –17.11.18 r. /sobota/

UKS OSiR Brodnica

3:8

Emdek Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

5:8

Gwiazda II Bydgoszcz

Piast Łasin

2:8

KS Gotyk Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

8:5

Piast Kruszwica

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Energa KTS III Toruń

LUKS Kołaczkowo

8:6

LZS Jastrzębie

IX kolejka – 24.11.18 r. /sobota/

Emdek Bydgoszcz

8:4

Krajna Sępólno Krajeńskie

Gwiazda II Bydgoszcz

6:8

Piast Łasin

Piast Kruszwica

3:8

UKS OSiR Brodnica

Energa KTS III Toruń

8:1

Olimpia Unia II Grudziądz

LZS Jastrzębie

8:0

Olimpia Unia III Grudziądz

KS Gotyk Toruń

5:8

LUKS Kołaczkowo

X kolejka – 1.12.18 r. / sobota/

Piast Łasin

7:7

Emdek Bydgoszcz

Gwiazda II Bydgoszcz

8:4

KS Gotyk Toruń

Krajna Sępólno Krajeńskie

7:7

Piast Kruszwica

UKS OSiR Brodnica

7:7

Energa KTS III Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

8:3

LZS Jastrzębie

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

LUKS Kołaczkowo

                                XI kolejka – 8.12.18 r./ sobota/

Emdek Bydgoszcz

8:4

Gwiazda II Bydgoszcz

Piast Kruszwica

7:7

Piast Łasin

Energa KTS III Toruń

8:2

Krajna Sępólno Krajeńskie

LZS Jastrzębie

0:8

UKS OSiR Brodnica

LUKS Kołaczkowo

8:6

Olimpia Unia II Grudziądz

KS Gotyk Toruń

8:1

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

TABELA KOŃCOWA PO I RUNDZIE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Energa KTS III Toruń

11

21

87:30

2

UKS OSiR Brodnica

11

17

80:43

3

LUKS Kołaczkowo

11

15

77:66

4

Olimpia Unia II Grudziądz

11

13

72:63

5

Gwiazda II Bydgoszcz

11

13

64:58

6

KS Gotyk Toruń

11

12

67:58

7

Piast Łasin

11

11

62:71

8

Emdek Bydgoszcz

11

9

65:68

9

Krajna Sępólno Krajeńskie

11

8

60:71

10

Piast Kruszwica

11

8

59:74

11

LZS Jastrzębie

11

5

49:69

12

Olimpia Unia III Grudziądz

11

0

17:88

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.