x

3 Liga 2018/2019

SKŁAD DRUŻYNY OLIMPIA-UNIA II Grudziądz:
Paweł Adamczyk, Mateusz Urbański, Tomasz Malicki, Paweł Ciołkowski, Piotr Błachnio

SKŁAD DRUŻYNY OLIMPIA-UNIA III Grudziądz:
Behrendt Karol, Petrynowski Krzysztof, Szymański Paweł, Wojtasik Krzysztof, Duda Oktawian, Adamczyk Krystian
 

    I kolejka – 15.09.18 r. /sobota /

Emdek Bydgoszcz

3:8

KS Gotyk Toruń

Gwiazda II Bydgoszcz

8:0

Piast Kruszwica

Piast Łasin

2:8

Energa KTS III Toruń

Krajna Sępólno Krajeńskie

7:7

LZS Jastrzębie

UKS OSiR Brodnica

8:4

LUKS Kołaczkowo

Olimpia Unia II Grudziądz

8:0

Olimpia Unia III Grudziądz

II kolejka – 22.09.18 r. /sobota/

Piast Kruszwica

8:5

Emdek Bydgoszcz

Energa KTS III Toruń

8:2

Gwiazda II Bydgoszcz

LZS Jastrzębie

4:8

Piast Łasin

LUKS Kołaczkowo

8:6

Krajna Sępólno Krajeńskie

Olimpia Unia III Grudziądz

0:8

UKS OSiR Brodnica

Olimpia Unia II Grudziądz

8:6

KS Gotyk Toruń

III kolejka – 29.09.18 r. / sobota /

Emdek Bydgoszcz

4:8

Energa KTS III Toruń

Gwiazda II Bydgoszcz

8:1

LZS Jastrzębie

Piast Łasin

7:7

LUKS Kołaczkowo

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Olimpia Unia III Grudziądz

UKS OSiR Brodnica

6:8

Olimpia Unia II Grudziądz

KS Gotyk Toruń

 

Piast Kruszwica

     IV kolejka –13.10.18 r. /sobota /

LZS Jastrzębie

 

Emdek Bydgoszcz

LUKS Kołaczkowo

 

Gwiazda II Bydgoszcz

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Piast Łasin

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

UKS OSiR Brodnica

 

KS Gotyk Toruń

Energa KTS III Toruń

 

Piast Kruszwica

V kolejka – 20.10.18 r. / sobota /

Emdek Bydgoszcz

 

LUKS Kołaczkowo

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Piast Łasin

 

Olimpia Unia II Grudziądz

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

UKS OSiR Brodnica

Piast Kruszwica

 

LZS Jastrzębie

KS Gotyk Toruń

 

Energa KTS III Toruń

VI kolejka – 27.10.18 r. /sobota/

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Emdek Bydgoszcz

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Gwiazda II Bydgoszcz

UKS OSiR Brodnica

 

Piast Łasin

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

KS Gotyk Toruń

LUKS Kołaczkowo

 

Piast Kruszwica

LZS Jastrzębie

 

Energa KTS III Toruń

VII kolejka – 10.11.18 r. /sobota/

Emdek Bydgoszcz

 

Olimpia Unia II Grudziądz

Gwiazda II Bydgoszcz

 

UKS OSiR Brodnica

Piast Łasin

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

KS Gotyk Toruń

 

LZS Jastrzębie

Energa KTS III Toruń

 

LUKS Kołaczkowo

Piast Kruszwica

 

Olimpia Unia III Grudziądz

VIII kolejka –17.11.18 r. /sobota/

UKS OSiR Brodnica

 

Emdek Bydgoszcz

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Gwiazda II Bydgoszcz

Piast Łasin

 

KS Gotyk Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Piast Kruszwica

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Energa KTS III Toruń

LUKS Kołaczkowo

 

LZS Jastrzębie

IX kolejka – 24.11.18 r. /sobota/

Emdek Bydgoszcz

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

Gwiazda II Bydgoszcz

 

Piast Łasin

Piast Kruszwica

 

UKS OSiR Brodnica

Energa KTS III Toruń

 

Olimpia Unia II Grudziądz

LZS Jastrzębie

 

Olimpia Unia III Grudziądz

KS Gotyk Toruń

 

LUKS Kołaczkowo

X kolejka – 1.12.18 r. / sobota/

Piast Łasin

 

Emdek Bydgoszcz

Gwiazda II Bydgoszcz

 

KS Gotyk Toruń

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Piast Kruszwica

UKS OSiR Brodnica

 

Energa KTS III Toruń

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LZS Jastrzębie

Olimpia Unia III Grudziądz

 

LUKS Kołaczkowo

                                XI kolejka – 8.12.18 r./ sobota/

Emdek Bydgoszcz

 

Gwiazda II Bydgoszcz

Piast Kruszwica

 

Piast Łasin

Energa KTS III Toruń

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

LZS Jastrzębie

 

UKS OSiR Brodnica

LUKS Kołaczkowo

 

Olimpia Unia II Grudziądz

KS Gotyk Toruń

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Energa KTS III Toruń

3

6

24:8

2

Olimpia Unia II Grudziądz

3

6

24:14

3

UKS OSiR Brodnica

3

4

22:12

4

Gwiazda II Bydgoszcz

3

4

18:9

5

LUKS Kołaczkowo

3

3

19:21

6

Piast Łasin

3

3

17:19

7

KS Gotyk Toruń

2

2

14:11

8

Piast Kruszwica

2

2

8:13

9

Krajna Sępólno Krajeńskie

2

1

13:15

10

LZS Jastrzębie

3

1

12:23

11

Emdek Bydgoszcz

3

0

12:24

12

Olimpia Unia III Grudziądz

2

0

0:16

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.