x
prev
  • 09 Sty 2020 18:00
    Raport
  • 12 Sty 2020 18:00
    Raport
  • 01 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 03 Lut 2020 17:00
    Raport
  • 06 Lut 2020 12:00
    Raport
  • 08 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 22 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 23 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 25 Lut 2020 18:00
    Raport
next

IV Liga 2019

 

4 liga:

Krzysztof Wojtasik, Oktawian Duda, Karol Behrendt, Paweł Adamczyk,

Krystian Adamczyk, Piotr Jandernal, Dawid Petrynowski

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2019/20 - I RUNDA

 

    I kolejka – 21.09.19 r. /sobota /

Piast Łasin

6:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:3

GLKS Gruta

BOSiR ULKS Barcin

5:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

Energa Manekin IV Toruń

1:8

Piast II Kruszwica

Tarpan Mrocza

7:7

UKS Szaniec II Świecie /Osą

II kolejka – 28.09.19 r. /sobota/

Emdek III Bydgoszcz

 

Piast Łasin

GLKS Gruta

5:8

Olimpia Unia III Grudziądz

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:2

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

Piast II Kruszwica

8:1

BOSiR ULKS Barcin

UKS Szaniec II Świecie /Osą

1:8

Energa Manekin IV Toruń

Tarpan Mrocza

7:7

Agro Sieć LUKS II Chełmno

III kolejka – 5.10.19 r. / sobota /

Piast Łasin

8:5

GLKS Gruta

Olimpia Unia III Grudziądz

7:7

KWTS Gwiazda Bukowiec

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:5

Piast II Kruszwica

BOSiR ULKS Barcin

7:7

UKS Szaniec II Świecie /Osą

Energa Manekin IV Toruń

5:8

Tarpan Mrocza

Agro Sieć LUKS II Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

     IV kolejka –19.10.19 r. /sobota /

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:0

Piast Łasin

Piast II Kruszwica

4:8

Olimpia Unia III Grudziądz

UKS Szaniec II Świecie /Osą

5:8

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

Tarpan Mrocza

8:3

BOSiR ULKS Barcin

Energa Manekin IV Toruń

1:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

GLKS Gruta

 

Emdek III Bydgoszcz

V kolejka – 26.10.19 r. / sobota /

Piast Łasin

7:7

Piast II Kruszwica

Olimpia Unia III Grudziądz

8:3

UKS Szaniec II Świecie /Osą

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:2

Tarpan Mrocza

BOSiR ULKS Barcin

6:8

Energa Manekin IV Toruń

Emdek III Bydgoszcz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:3

GLKS Gruta

VI kolejka – 9.11.19 r. /sobota/

UKS Szaniec II Świecie /Osą

5:8

Piast Łasin

Tarpan Mrocza

4:8

Olimpia Unia III Grudziądz

Energa Manekin IV Toruń

6:8

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

BOSiR ULKS Barcin

1:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Piast II Kruszwica

 

Emdek III Bydgoszcz

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:4

GLKS Gruta

VII kolejka – 16.11.19 r. /sobota/

Piast Łasin

7:7

Tarpan Mrocza

Olimpia Unia III Grudziądz

8:4

Energa Manekin IV Toruń

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

8:0

BOSiR ULKS Barcin

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:1

KWTS Gwiazda Bukowiec

GLKS Gruta

8:5

Piast II Kruszwica

Emdek III Bydgoszcz

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

VIII kolejka –23.11.19 r. /sobota/

Energa Manekin IV Toruń

5:8

Piast Łasin

BOSiR ULKS Barcin

6:8

Olimpia Unia III Grudziądz

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

4:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

Tarpan Mrocza

 

Emdek III Bydgoszcz

UKS Szaniec II Świecie /Osą

4:8

GLKS Gruta

Piast II Kruszwica

1:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

IX kolejka – 30.11.19 r. /sobota/

Piast Łasin

8:0

BOSiR ULKS Barcin

Olimpia Unia III Grudziądz

8:3

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

Emdek III Bydgoszcz

 

Energa Manekin IV Toruń

GLKS Gruta

6:8

Tarpan Mrocza

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:0

UKS Szaniec II Świecie /Osą

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:2

Piast II Kruszwica

X kolejka – 7.12.19 r. / sobota/

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

7:7

Piast Łasin

Olimpia Unia III Grudziądz

2:8

Agro Sieć LUKS II Chełmno

BOSiR ULKS Barcin

 

Emdek III Bydgoszcz

Energa Manekin IV Toruń

7:7

GLKS Gruta

Tarpan Mrocza

7:7

KWTS Gwiazda Bukowiec

UKS Szaniec II Świecie /Osą

1:8

Piast II Kruszwica

                                XI kolejka – 14.12.19 r./ sobota/

Piast Łasin

7:7

Olimpia Unia III Grudziądz

Emdek III Bydgoszcz

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

GLKS Gruta

8:0

BOSiR ULKS Barcin

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:3

Energa Manekin IV Toruń

Piast II Kruszwica

5:8

Tarpan Mrocza

Agro Sieć LUKS II Chełmno

8:1

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

    XII kolejka – 11.01.2020 r. /sobota /

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Piast Łasin

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

GLKS Gruta

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

BOSiR ULKS Barcin

Piast II Kruszwica

 

Energa Manekin IV Toruń

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

Tarpan Mrocza

XIII kolejka – 25.01.2020 r. /sobota/

Piast Łasin

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

GLKS Gruta

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

BOSiR ULKS Barcin

 

Piast II Kruszwica

Energa Manekin IV Toruń

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Tarpan Mrocza

XIV kolejka – 8.02.2020 r. / sobota /

GLKS Gruta

 

Piast Łasin

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Piast II Kruszwica

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

BOSiR ULKS Barcin

Tarpan Mrocza

 

Energa Manekin IV Toruń

 

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

     XV kolejka –15.02.2020 r. /sobota /

Piast Łasin

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Piast II Kruszwica

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

BOSiR ULKS Barcin

 

Tarpan Mrocza

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Energa Manekin IV Toruń

 

 

GLKS Gruta

XVI kolejka – 22.02.2020 r. / sobota /

Piast II Kruszwica

 

Piast Łasin

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Tarpan Mrocza

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

Energa Manekin IV Toruń

 

BOSiR ULKS Barcin

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

GLKS Gruta

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

XVII kolejka – 29.02.2020 r. /sobota/

Piast Łasin

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Tarpan Mrocza

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Energa Manekin IV Toruń

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

BOSiR ULKS Barcin

 

 

Piast II Kruszwica

GLKS Gruta

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

XVIII kolejka – 28.03.2020 r. /sobota/

Tarpan Mrocza

 

Piast Łasin

Energa Manekin IV Toruń

 

Olimpia Unia III Grudziądz

BOSiR ULKS Barcin

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

Piast II Kruszwica

 

GLKS Gruta

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

 

XIX kolejka – 4.04.2020 r. /sobota/

Piast Łasin

 

Energa Manekin IV Toruń

Olimpia Unia III Grudziądz

 

BOSiR ULKS Barcin

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

 

Tarpan Mrocza

GLKS Gruta

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Piast II Kruszwica

XX kolejka – 25.04.2020 r. /sobota/

BOSiR ULKS Barcin

 

Piast Łasin

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Energa Manekin IV Toruń

 

 

Tarpan Mrocza

 

GLKS Gruta

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Piast II Kruszwica

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

XXI kolejka – 16.05.2020 r. / sobota/

Piast Łasin

 

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

BOSiR ULKS Barcin

GLKS Gruta

 

Energa Manekin IV Toruń

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Tarpan Mrocza

Piast II Kruszwica

 

UKS Szaniec II Świecie /Osą

XXII kolejka – 23.05.2020 r./ sobota/

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Piast Łasin

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

 

 

BOSiR ULKS Barcin

 

GLKS Gruta

Energa Manekin IV Toruń

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

Tarpan Mrocza

 

Piast II Kruszwica

UKS Szaniec II Świecie /Osą

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

DRUŻYNA EMDEK III BYDGOSZCZ WYCOFAŁA SIĘ Z ROZGRYWEK

 

 

 

 

TABELA PO XI KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

Agro Sieć LUKS II Chełmno

10

19

79:28

2.

Olimpia Unia III Grudziądz

10

16

72:51

3.

KWTS Gwiazda Bukowiec

10

16

71:37

4.

Auto-ServiceTomasik Sokół Gniewkowo

10

13

64:52

5.

Tarpan Mrocza

10

12

66:63

6.

Piast Łasin

10

12

66:59

7.

GLKS Gruta

10

7

57:64

8.

Piast II Kruszwica

10

7

53:58

9.

Energa Manekin IV Toruń

10

5

48:70

10.

UKS Szaniec II Świecie /Osą

10

2

34:78

11.

BOSiR ULKS Barcin

10

1

29:79

12.

Emdek III Bydgoszcz

     

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.