x
prev
  • 27 Lis 2020 18:00
    Raport
  • 26 Sty 2021 18:00
    Raport
  • 28 Sty 2021 16:00
    Raport
  • 13 Lut 2021 18:00
    Raport
  • 19 Mar 2021 18:00
    Raport
  • 21 Mar 2021 16:00
    Raport
  • 30 Mar 2021 18:00
    Raport
next

III liga 2020/2021

SKŁAD DRUŻYNY OLIMPIA-UNIA II Grudziądz:

SKŁAD 3 LIGA: Paweł Adamczyk, Krzysztof Petrynowski, Paweł Ciołkowski, Piotr Błachnio

 

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - II RUNDA

 

XII kolejka– 6.02.21r. /sobota /

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Energa Manekin III Toruń

 

UKS OSiR II Brodnica

 

LZS Jastrzębie

 

Pogoń II Mogilno

 

Piast Kruszwica

 

Emdek II Bydgoszcz

 

Emdek Bydgoszcz

 

KS Gotyk Toruń

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

XIII kolejka – 13.02.21r. /sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Energa Manekin III Toruń

 

UKS OSiR II Brodnica

 

LZS Jastrzębie

 

Pogoń II Mogilno

 

Piast Kruszwica

 

Emdek II Bydgoszcz

 

Emdek Bydgoszcz

 

KS Gotyk Toruń

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

XIV kolejka – 20.02.21r. /sobota /

 

UKS OSiR II Brodnica

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Pogoń II Mogilno

 

Energa Manekin III Toruń

 

Emdek II Bydgoszcz

 

LZS Jastrzębie

 

KS Gotyk Toruń

 

Piast Kruszwica

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Emdek Bydgoszcz

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

XV kolejka – 6.03.21r. /sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Pogoń II Mogilno

 

Energa Manekin III Toruń

 

Emdek II Bydgoszcz

 

LZS Jastrzębie

 

KS Gotyk Toruń

 

Piast Kruszwica

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Emdek Bydgoszcz

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

UKS OSiR II Brodnica

 

XVI kolejka – 13.03.21r. /sobota /

 

Emdek II Bydgoszcz

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

KS Gotyk Toruń

 

Energa Manekin III Toruń

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LZS Jastrzębie

 

Emdek Bydgoszcz

 

Piast Kruszwica

 

Pogoń II Mogilno

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

UKS OSiR II Brodnica

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

XVII kolejka – 20.03.21r. /sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

KS Gotyk Toruń

 

Energa Manekin III Toruń

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LZS Jastrzębie

 

Emdek Bydgoszcz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Piast Kruszwica

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Emdek II Bydgoszcz

 

UKS OSiR II Brodnica

 

Pogoń II Mogilno

 

 

XVIII kolejka – 27.03.21r. /sobota /

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Emdek Bydgoszcz

 

Energa Manekin III Toruń

 

Piast Kruszwica

 

LZS Jastrzębie

 

Pogoń II Mogilno

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Emdek II Bydgoszcz

 

UKS OSiR II Brodnica

 

KS Gotyk Toruń

 

LUKS II Monters&SerwisChełmno

 

XIX kolejka – 10.04.21r. /sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Emdek Bydgoszcz

 

Energa Manekin III Toruń

 

Piast Kruszwica

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

LZS Jastrzębie

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

UKS OSiR II Brodnica

 

KS Gotyk Toruń

 

Pogoń II Mogilno

 

Emdek II Bydgoszcz

 

XX kolejka – 17.04.21r. /sobota /

 

Piast Kruszwica

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

LZS Jastrzębie

 

Energa Manekin III Toruń

 

Emdek Bydgoszcz

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

UKS OSiR II Brodnica

 

KS Gotyk Toruń

 

Pogoń II Mogilno

 

Emdek II Bydgoszcz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

XXI kolejka – 8.05.21r. /sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

LZS Jastrzębie

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Energa Manekin III Toruń

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Piast Kruszwica

UKS OSiR II Brodnica

 

Emdek Bydgoszcz

Pogoń II Mogilno

 

Olimpia Unia II Grudziądz

Emdek II Bydgoszcz

 

KS Gotyk Toruń

XXII kolejka – 22.05.21r./ sobota/

 

Energa Manekin III Toruń

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

LZS Jastrzębie

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

Piast Kruszwica

 

UKS OSiR II Brodnica

Emdek Bydgoszcz

 

Pogoń II Mogilno

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Emdek II Bydgoszcz

KS Gotyk Toruń

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka– 3.10.20r. /sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:1

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Energa Manekin III Toruń

8:0

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

LZS Jastrzębie

8:4

UKS OSiR II Brodnica

 

Piast Kruszwica

8:2

Pogoń II Mogilno

 

Emdek Bydgoszcz

8:3

Emdek II Bydgoszcz

 

Olimpia Unia II Grudziądz

4:8

KS Gotyk Toruń

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

0:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

UKS OSiR II Brodnica

0:8

Energa Manekin III Toruń

 

Pogoń II Mogilno

6:8

LZS Jastrzębie

 

Emdek II Bydgoszcz

0:8

Piast Kruszwica

 

KS Gotyk Toruń

8:5

Emdek Bydgoszcz

 

Olimpia Unia II Grudziądz

4:8

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

III kolejka – 17.10.20r. / sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:1

UKS OSiR II Brodnica

 

Energa Manekin III Toruń

8:0

Pogoń II Mogilno

 

LZS Jastrzębie

8:0

Emdek II Bydgoszcz

 

Piast Kruszwica

8:3

KS Gotyk Toruń

 

Emdek Bydgoszcz

8:3

Olimpia Unia II Grudziądz

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:2

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

IV kolejka –24.10.20r. /sobota /

 

Pogoń II Mogilno

5:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Emdek II Bydgoszcz

1:8

Energa Manekin III Toruń

 

KS Gotyk Toruń

6:8

LZS Jastrzębie

 

Olimpia Unia II Grudziądz

4:8

Piast Kruszwica

 

Emdek Bydgoszcz

8:4

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

UKS OSiR II Brodnica

8:1

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

V kolejka – 7.11.20r. / sobota /

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:0

Emdek II Bydgoszcz

 

Energa Manekin III Toruń

8:2

KS Gotyk Toruń

 

LZS Jastrzębie

8:2

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Piast Kruszwica

6:8

Emdek Bydgoszcz

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

0:8

Pogoń II Mogilno

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:5

UKS OSiR II Brodnica

 

VI kolejka – 14.11.20r. /sobota/

 

KS Gotyk Toruń

4:8

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Olimpia Unia II Grudziądz

2:8

Energa Manekin III Toruń

 

Emdek Bydgoszcz

7:7

LZS Jastrzębie

 

Piast Kruszwica

8:0

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Emdek II Bydgoszcz

8:2

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

Pogoń II Mogilno

7:7

UKS OSiR II Brodnica

 

VII kolejka – 21.11.20r. /sobota/

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

8:2

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Energa Manekin III Toruń

8:0

Emdek Bydgoszcz

 

LZS Jastrzębie

8:6

Piast Kruszwica

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:5

Pogoń II Mogilno

 

UKS OSiR II Brodnica

8:0

Emdek II Bydgoszcz

 

LUKS II Monters&SerwisChełmno

1:8

KS Gotyk Toruń

 

VIII kolejka –28.11.20r. /sobota/

 

Emdek Bydgoszcz

7:7

Krajna Sępólno Krajeńskie

 

Piast Kruszwica

3:8

Energa Manekin III Toruń

 

LZS Jastrzębie

8:6

KWTS Gwiazda Bukowiec

 

Olimpia Unia II Grudziądz

8:0

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

 

KS Gotyk Toruń

8:5

UKS OSiR II Brodnica

 

Emdek II Bydgoszcz

7:7

Pogoń II Mogilno

 

IX kolejka – 5.12.20r. /sobota/

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

3:8

Piast Kruszwica

 

Energa Manekin III Toruń

8:6

LZS Jastrzębie

 

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

0:8

Emdek Bydgoszcz

 

UKS OSiR II Brodnica

27.12

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Pogoń II Mogilno

7:7

KS Gotyk Toruń

 

KWTS Gwiazda Bukowiec

8:1

Emdek II Bydgoszcz

 

X kolejka – 12.12.20r. / sobota/

 

LZS Jastrzębie

7:7

Krajna Sępólno Krajeńskie

Energa Manekin III Toruń

8:2

KWTS Gwiazda Bukowiec

Piast Kruszwica

8:1

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

Emdek Bydgoszcz

27.12

UKS OSiR II Brodnica

Olimpia Unia II Grudziądz

27.12

Pogoń II Mogilno

KS Gotyk Toruń

8:1

Emdek II Bydgoszcz

XI kolejka – 19.12.20r./ sobota/

 

Krajna Sępólno Krajeńskie

3:8

Energa Manekin III Toruń

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

0:8

LZS Jastrzębie

UKS OSiR II Brodnica

0:8

Piast Kruszwica

Pogoń II Mogilno

27.12

Emdek Bydgoszcz

Emdek II Bydgoszcz

3:8

Olimpia Unia II Grudziądz

KWTS Gwiazda Bukowiec

27.12

KS Gotyk Toruń

 

 

 

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

LZS Jastrzębie

11

18

84:52

2.

Energa Manekin III Toruń

8

16

64:14

3.

Piast Kruszwica

11

16

79:37

4.

Krajna Sępólno Krajeńskie

9

15

66:28

5.

Emdek Bydgoszcz

7

11

52:31

6.

KWTS Gwiazda Bukowiec

10

10

53:57

7.

KS Gotyk Toruń

8

8

47:47

8.

UKS OSiR II Brodnica

9

5

38:56

9.

Pogoń II Mogilno

8

4

40:54

10.

Olimpia Unia II Grudziądz

8

4

35:51

11.

Emdek II Bydgoszcz

10

3

23:73

12.

LUKS II Monters&Serwis Chełmno

11

0

2:88

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.