x
prev
  • 27 Lis 2020 18:00
    Raport
  • 26 Sty 2021 18:00
    Raport
  • 28 Sty 2021 16:00
    Raport
  • 13 Lut 2021 18:00
    Raport
  • 19 Mar 2021 18:00
    Raport
  • 21 Mar 2021 16:00
    Raport
  • 30 Mar 2021 18:00
    Raport
next

IV Liga 2020

SKŁAD IV LIGA: Piotr Jandernal, Oktawian Duda, Kamil Gąsior, Dawid Petrynowski, Wiktor Petrynowski

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - II RUNDA

 

XII kolejka– 6.02.21r. /sobota /

 

UKS WDK Paterek

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

Sparta Nakło

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

LUKS Kołaczkowo

 

 

 

GLKS Rogóźno

 

Piast II Kruszwica

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

GLKS Gruta

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Energa Manekin IV Toruń

 

XIII kolejka – 13.02.21r. /sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

Sparta Nakło

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

LUKS Kołaczkowo

 

 

 

GLKS Rogóźno

 

Piast II Kruszwica

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

GLKS Gruta

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

UKS WDK Paterek

 

Energa Manekin IV Toruń

 

XIV kolejka – 20.02.21 r. / sobota /

 

LUKS Kołaczkowo

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

GLKS Rogóźno

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Piast II Kruszwica

 

Energa Manekin IV Toruń

 

GLKS Gruta

 

Sparta Nakło

 

UKS WDK Paterek

 

XV kolejka – 6.03.21 r. /sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

GLKS Rogóźno

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Piast II Kruszwica

 

Energa Manekin IV Toruń

 

UKS WDK Paterek

 

GLKS Gruta

 

Sparta Nakło

 

LUKS Kołaczkowo

 

XVI kolejka – 13.03.21 r. / sobota /

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Energa Manekin IV Toruń

 

 

 

GLKS Gruta

 

Piast II Kruszwica

 

GLKS Rogóźno

 

Sparta Nakło

 

LUKS Kołaczkowo

 

UKS WDK Paterek

 

XVII kolejka – 20.03.21 r. /sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Energa Manekin IV Toruń

 

 

 

GLKS Gruta

 

UKS WDK Paterek

 

Piast II Kruszwica

 

Sparta Nakło

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

LUKS Kołaczkowo

 

GLKS Rogóźno

 

XVIII kolejka – 27.03.21 r. /sobota/

 

Energa Manekin IV Toruń

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

GLKS Gruta

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Piast II Kruszwica

 

 

 

GLKS Rogóźno

 

UKS WDK Paterek

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

LUKS Kołaczkowo

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

Sparta Nakło

 

XIX kolejka – 10.04.21 r. /sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

GLKS Gruta

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Piast II Kruszwica

 

UKS WDK Paterek

 

 

 

Sparta Nakło

 

Energa Manekin IV Toruń

 

LUKS Kołaczkowo

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

GLKS Rogóźno

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

XX kolejka – 17.04.21 r. /sobota/

 

Piast II Kruszwica

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

GLKS Gruta

 

Sparta Nakło

 

Energa Manekin IV Toruń

 

LUKS Kołaczkowo

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

GLKS Rogóźno

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

UKS WDK Paterek

 

XXI kolejka – 8.05.21 r. / sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

 

UKS WDK Paterek

 

Olimpia Unia III Grudziądz

Sparta Nakło

 

Piast II Kruszwica

LUKS Kołaczkowo

 

GLKS Gruta

GLKS Rogóźno

 

Energa Manekin IV Toruń

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

XXII kolejka – 22.05.21 r./ sobota/

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

 

Sparta Nakło

Piast II Kruszwica

 

LUKS Kołaczkowo

GLKS Gruta

 

GLKS Rogóźno

Energa Manekin IV Toruń

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

UKS WDK Paterek

 

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka– 3.10.20r. /sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

5:8

UKS WDK Paterek

 

Olimpia Unia III Grudziądz

5:8

Sparta Nakło

 

 

 

LUKS Kołaczkowo

 

Piast II Kruszwica

6:8

GLKS Rogóźno

 

GLKS Gruta

0:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

Energa Manekin IV Toruń

8:4

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

Sparta Nakło

3:8

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

LUKS Kołaczkowo

8:1

Olimpia Unia III Grudziądz

 

GLKS Rogóźno

 

 

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:1

Piast II Kruszwica

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:1

GLKS Gruta

 

Energa Manekin IV Toruń

5:8

UKS WDK Paterek

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

5:8

LUKS Kołaczkowo

 

Olimpia Unia III Grudziądz

4:8

GLKS Rogóźno

 

 

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

Piast II Kruszwica

2:8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

GLKS Gruta

2:8

Energa Manekin IV Toruń

 

UKS WDK Paterek

8:3

Sparta Nakło

 

IV kolejka –24.10.20 r. /sobota /

 

GLKS Rogóźno

7:7

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

 

Energa Manekin IV Toruń

4:8

Piast II Kruszwica

 

GLKS Gruta

6:8

UKS WDK Paterek

 

LUKS Kołaczkowo

8:3

Sparta Nakło

 

V kolejka – 7.11.20 r. / sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

2:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

Olimpia Unia III Grudziądz

6:8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

 

Energa Manekin IV Toruń

 

Piast II Kruszwica

8:1

GLKS Gruta

 

Sparta Nakło

3:8

GLKS Rogóźno

 

UKS WDK Paterek

7:7

LUKS Kołaczkowo

 

VI kolejka – 14.11.20 r. /sobota/

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:3

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

Energa Manekin IV Toruń

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

GLKS Gruta

 

 

 

Piast II Kruszwica

8:4

UKS WDK Paterek

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:0

Sparta Nakło

 

GLKS Rogóźno

8:6

LUKS Kołaczkowo

 

VII kolejka – 21.11.20 r. /sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

8:1

Energa Manekin IV Toruń

 

Olimpia Unia III Grudziądz

8:2

GLKS Gruta

 

 

 

Piast II Kruszwica

 

UKS WDK Paterek

4:8

GLKS Rogóźno

 

LUKS Kołaczkowo

0:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

Sparta Nakło

5:8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

VIII kolejka –28.11.20 r. /sobota/

 

GLKS Gruta

7:7

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

Piast II Kruszwica

8:0

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

 

UKS WDK Paterek

 

Energa Manekin IV Toruń

8:0

Sparta Nakło

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

7:7

LUKS Kołaczkowo

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

6:8

GLKS Rogóźno

 

IX kolejka – 5.12.20 r. /sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

7:7

Piast II Kruszwica

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

 

Sparta Nakło

4:8

GLKS Gruta

 

LUKS Kołaczkowo

8:2

Energa Manekin IV Toruń

 

GLKS Rogóźno

8:2

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

UKS WDK Paterek

1:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

X kolejka – 12.12.20 r. / sobota/

 

 

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

Olimpia Unia III Grudziądz

8:2

UKS WDK Paterek

Piast II Kruszwica

8:3

Sparta Nakło

GLKS Gruta

6:8

LUKS Kołaczkowo

Energa Manekin IV Toruń

2:8

GLKS Rogóźno

UKS Szaniec II Świecie/Osą

0:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

XI kolejka – 19.12.20 r./ sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

Sparta Nakło

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:6

Piast II Kruszwica

GLKS Rogóźno

8:5

GLKS Gruta

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:0

Energa Manekin IV Toruń

UKS WDK Paterek

8:4

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

GLKS Rogóźno

10

19

79:45

2.

Krajna II Sępólno Krajeńskie

10

18

78:15

3.

LUKS Kołaczkowo

10

14

68:53

4.

Piast II Kruszwica

10

11

62:51

5.

UKS WDK Paterek

10

11

56:56

6.

UKS Szaniec II Świecie/Osą

10

11

57:56

7.

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

10

9

60:60

8.

Energa Manekin IV Toruń

10

8

66:57

9.

Olimpia Unia III Grudziądz

10

4

41:68

10.

GLKS Gruta

10

3

38:75

11.

Sparta Nakło

10

2

32:77

12.

Piast Łasin

     

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.