Brak meczy

7 medali dla Olimpii-Unii w MPJ!

Aż 7 medali zdobyli tenisiści stołowi Olimpii-Unii Grudziądz w Mistrzostwach Polski juniorów, które wczoraj zakończyły się w Wałbrzychu. Kapitalnie spisał się Samuel Kulczycki który zgarnął 3 złote medale i srebro w drużynie.

TURNIEJ MIKSTA:
Finał: Samuel Kulczycki/Anna Węgrzyn (1) - Przemysław Walaszek/Sandra Kozioł (3)  3:1 (5,-9,8,6)

Pełne wyniki: http://www.wr.pzts.pl/pdf/2016/mp/imp_j_mikst.pdf

--------------------------

TURNIEJ DEBLA:

1 runda:
Samuel Kulczycki/Jan Zandecki - wolny los
Artur Grela/Kamil Dziadek - Mateusz Baranowski/Kacper Góralski 3:0 w.o.
 
1/8 finału:
Samuel Kulczycki/Jan Zandecki - Jakub Bielicki/Jędrzej Żebrowski 3:1 (9,-6,8,10)
Artur Grela/Kamil Dziadek - Mikołaj Grzębka/Jakub Reliszka 3:0 (4,9,7)
 
1/4 finału: 
Samuel Kulczycki/Jan Zandecki - Łukasz Kuźniak/Karol Wiśniewski 3:2 (-9,8,-10,6,9)
Artur Grela/Kamil Dziadek - Kamil Urbanowicz/Arkadiusz Żuk 3:1 (-7,4,4,8)
 
1/2 finału: 
Samuel Kulczycki/Jan Zandecki - Kamil Nalepa/Łukasz Wachowiak 3:1 (9,6,-7,6)
Artur Grela/Kamil Dziadek - Michał Majchrzak/Przemysław Walaszek 0:3 (-6,-9,-6)
 
Finał: Samuel Kulczycki/Jan Zandecki - Michał Majchrzak/Przemysław Walaszek 3:1
-------------

TURNIEJ SINGLA:

1/32 Finału:
Samuel Kulczycki - Kacper Góralski 4:0 (4,5,4,4)
Artur Grela - Jakub Kowalczyk 4:0 (6,5,5,2)
Kamil Dziadek - Mateusz Baranowski 4:1  (8,4,8,-12,8)

1/16 Finału:
Samuel Kulczycki (1) - Mikołaj Grzębka (32) 4:0 (3,7,5,6)
Artur Grela (3) - Jakub Chojnacki (30) 4:1 (-9,5,4,2,8)
Kamil Dziadek (5) - Łukasz Kuźniak (28) 4:2 (5,-6,6,6,-7,7)
 
1/8 finału:
Samuel Kulczycki (1) - Łukasz Wachowiak (17) 4:3 (-4,6,8,6,-7,-12,9)
Kamil Dziadek (5) - Daniel Lis (12) 4:1 (7,2,9,-9,12)
Artur Grela (3) - Krystian Kawiak (19) 4:1 (8,11,-9,7,3)
 
1/4 finału: godz. 15:30 sobota
Samuel Kulczycki (1) - Jan Zandecki (8) 4:0 (6,11,5,9)
Kamil Dziadek (5) - Kacper Petaś (4) 4:1 (13,3,-8,6,9)
Artur Grela (3) - Przemysław Walaszek (6) 4:0 (4,5,6,3)
 
1/2 finału: 
Samuel Kulczycki (1) - Kamil Dziadek (5) 4:3 (9,-9,11,-8,6,-10,6)
Kamil Nalepa (2) - Artur Grela (3) 4:3 (9,9,-5,-6,-9,6,6)
 
Finał: 
Samuel Kulczycki - Kamil Nalepa 4:1 (6,12,-8,3,7)
 
 
---------------------------------------
 
 
TURNIEJ DRUŻYNOWY:

Turniej grupowy:

Olimpia-Unia Grudziądz (1) - UKS Zalew Stepnica (16)
3:1 (3:0/3:0/2:3/3:0)

Olimpia-Unia Grudziądz (1) - PKS Kolping Jarosław (17)
3:1 (3:2/3:1/2:3/3:2)
miejsce w grupie: 1

Ćwierćfinał:
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - KS Stella Gniezno 3:0
Samuel Kulczycki - Dawid Balcerzak 3:0
Artur Grela - Krzysztof Katafiasz 3:0
Kamil Dziadek - Dariusz Sałamaszek 3:0
 
Półfinał:
ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - KS AZS AWFiS Gdańsk 3:1
Samuel Kulczycki - Sebastian Musiał 3:0 (5,11,8)
Artur Grela - Jan Zandecki 1:3 ( -8,7,-9,-7)
Kamil Dziadek - Jakub Baranowski 3:0 (3,4,4)
Artur Grela - Jan Zandecki 3:0 (9,3,10)
 
FINAŁ: ZKS Drzonków - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 3:1
Szymon Najder- Artur Grela 1:3
Kamil Nalepa - Samuel Kulczycki 3:2 
Łukasz Wachowiak - Kamil Dziadek 3:1
Szymon Najder - Samuel Kulczycki 3:1
 
Nasi zawodnicy wystąpili w składzie: Samuel Kulczycki, Artur  Grela, Kamil Dziadek, Tomasz Malicki i Paweł Szymański

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.