Brak meczy

Turniej drużynowy w Polish Junior Cadet Open

Samuel Kulczycki (fot. ITTF), Artur Grela i Kamil Dziadek biorą udział w Cetniewie w zawodach z cyklu Polish Junior & Cadet Open.

kadeci
gr. B Polska A – Rumunia A 3:0
Samuel Kulczycki – Andrei Tomica 3:0
Maciej Kubik – Emanuel Cocinschi 3:1
Kulczycki/Kubik – Cocinschi/Tomica 3:0 
 
juniorzy
gr. A Korea Płd. – Polska 3:1
Choi Inhyeok – Artur Grela 3:2
Kwak Yubin – Kamil Nalepa 3:2
Cho Kijeong – Jan Zandecki 2:3
Choi – Nalepa 3:2
 
gr. A Polska A – Białoruś 3:2
Kamil Nalepa – Andriej Carochin 3:1
Artur Grela – Uladzisław Rukliacow 2:3
Jan Zandecki – Walentin Henin 3:1
Nalepa – Rukliacow 0:3
Grela – Carochin 3:1 
 
 
gr. B Polska B – Austria 1:3
Kacper Petaś – Christian Friedrich 0:3
Kamil Dziadek – Maciej Kolodziejczyk 2:3
Przemysław Walaszek – Michael Trink 3:0
Petaś – Kolodziejczyk 0:3
 
gr. B Polska B – Francja 0:3
Kacper Petaś – Remi Menand 1:3
Kamil Dziadek – Irvin Bertrand 0:3
Przemysław Walaszek – Jules Rolland 0:3
 

POLAND-A

  ROMANIA-A 26/5 17:30 Table: 16 1 - 3  
GRELA Artur  OPREA Dragos Florin   9-11  11-3  11-6  11-6  3-1   
           
NALEPA Kamil  PLETEA Cristian   7-11  11-6  8-11  11-9  8-11  2-3   
           
ZANDECKI Jan  SIPOS Rares   9-11  7-11  11-8  11-7  7-11  2-3 

 

POLAND-B

  LITHUANIA  26/5 17:30 Table: 13 3 - 1  
WALASZEK Przemyslaw  CEPAITIS Klaidas   9-11  12-10  11-7  5-11  11-7  3-2   
           
DZIADEK Kamil  STANKEVICIUS Medardas   8-11  7-11  10-12  0-3   
           
PETAS Kacper  BYE ---   3-0 WO  
           
WALASZEK Przemyslaw  STANKEVICIUS Medardas   12-10  11-7  7-11  11-9  3-1
Group A: Junior Boys Team Groups     
  TEAM ROU POL BLR KOR Win Loss Point Pos
1  ROMANIA-A ROU   3 - 1 3 - 0 2 - 3 2
2  POLAND-A  POL 1 - 3   3 - 2 1 - 3 3
3  BELARUS   BLR 0 - 3  2 - 3    0 - 3 4
4  KOREA REPUBLIC   KOR 3 - 2  3 - 1  3 - 0    1

 

Group B: Junior Boys Team Groups     
  TEAM FRA AUT LTU POL Win Loss Point Pos
1  FRANCE  FRA   3 - 0 3 - 0 3 - 0 1
2  AUSTRIA   AUT 0 - 3   3 - 1 3 - 1 2
3  LITHUANIA   LTU 0 - 3  1 - 3    1 - 3 4
4  POLAND-B  POL 0 - 3  1 - 3  3 - 1    3

 

POLAND-B

  LITHUANIA  26/5 17:30 Table: 13 3 - 1  
WALASZEK Przemyslaw  CEPAITIS Klaidas   9-11  12-10  11-7  5-11  11-7  3-2   
           
DZIADEK Kamil  STANKEVICIUS Medardas   8-11  7-11  10-12  0-3   
           
PETAS Kacper  BYE ---   3-0 WO  
           
WALASZEK Przemyslaw  STANKEVICIUS Medardas   12-10  11-7  7-11  11-9  3-1

POLAND-B

  LITHUANIA  26/5 17:30 Table: 13 3 - 1  
WALASZEK Przemyslaw  CEPAITIS Klaidas   9-11  12-10  11-7  5-11  11-7  3-2   
           
DZIADEK Kamil  STANKEVICIUS Medardas   8-11  7-11  10-12  0-3   
           
PETAS Kacper  BYE ---   3-0 WO  
           
WALASZEK Przemyslaw  STANKEVICIUS Medardas   12-10  11-7  7-11  11-9  3-1

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.