x
prev
  • 09 Sty 2020 18:00
    Raport
  • 12 Sty 2020 18:00
    Raport
  • 01 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 03 Lut 2020 17:00
    Raport
  • 06 Lut 2020 12:00
    Raport
  • 08 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 22 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 23 Lut 2020 16:00
    Raport
  • 25 Lut 2020 18:00
    Raport
next

Grela wygrał III WTK Seniorów

Artur Grela wygrał III Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów rozegrany w ubiegłą niedzielę w Inowrocławiu. Grela w finale pokonał Jana Zandeckiego z Olimpii-Unii Grudziądz.

Wyniki III WTK Seniorów 

III WTK Seniorów

     
 

5.01.2020 Inowrocław

             
                 

L.p

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

III

     

1.

Grela

Artur

Gwiazda Bydgoszcz

0

90

awans do III Grand Prix

 

2.

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

85

     

3.

Dziadek

Kamil

Gwiazda Bydgoszcz

0

81

     

4.

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

     

5.

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

74

     

6.

Golla

Marco

Olimpia Grudziądz

98

72

     

7.

Maćkowiak

Wojciech

Pogoń Mogilno

82

70

     

8.

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

68

     

9-12

Adamczyk

Paweł

Olimpia Grudziądz

95

62

     

 

Gutkowski

Michał

UKS OSiR Brodnica

77

62

     

 

Ziółkowski

Grzegorz

LZS Jastrzębie

88

62

     

 

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

62

     

13-16

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

53

     

 

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

53

     

 

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

53

     

 

Bielunkiewicz

Filip

Emdek Bydgoszcz

5

53

     

17-24

Werner

Jakub

Energa KTS Toruń

0

40

     

 

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

40

     

 

Śliwiński

Marcin

UKS OSiR Brodnica

94

40

     

 

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

40

     

 

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

40

     

 

Petrynowski

Krzysztof

Olimpia Grudziądz

74

40

     

 

Repke

Mateusz

Emdek Bydgoszcz

1

40

     

 

Szymczak

Wojciech

Piast Kruszwica

9

40

     

25-32

Ciołkowski

Paweł

Olimpia Grudziądz

2

25

     

 

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

     

 

Leszczyński

Krzysztof

Gwiazda Bydgoszcz

83

25

     

 

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

25

     

 

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

25

     

 

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

25

     

 

Szymański

Marcin

UKS OSiR Brodnica

79

25

     

 

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

25

     

33-48

Marchlewski

Kacper

KS Gotyk Toruń

3

17

     

 

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

17

     

 

Behrendt

Karol

Olimpia Grudziądz

0

17

     

 

Jarząbkowski

Paweł

KS Gotyk Toruń

2

17

     

 

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

17

     

 

Adamczyk

Krystian

Olimpia Grudziądz

3

17

     

 

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

17

     

 

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

17

     

 

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

17

     

 

Łukaszewski

Mikołaj

KS Gotyk Toruń

6

17

     

 

Afrykański

Bartosz

KS Gotyk Toruń

6

17

     

 

Zawadziński

Paweł

Emdek Bydgoszcz

98

17

     

 

Szramowski

Krystian

Gwiazda Bydgoszcz

82

17

     

 

Piotrowski

Dawid

Piast Kruszwica

4

17

     

 

Petrynowski

Dawid

Olimpia Grudziądz

4

17

     

 

Maciaszek

Piotr

Krajna Sępólno

93

17

     

49-51

Przybytkowski

Łukasz

LUKS Chełmno

78

15

     

 

Kaszuba

Patryk

Piast Kruszwica

6

15

     

 

Raith

Albert

Krajna Sępólno

2

15

     
                 

Małachowski Michał - ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie przy stole.

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.