x
prev
  • 27 Lis 2020 18:00
    Raport
  • 26 Sty 2021 18:00
    Raport
  • 28 Sty 2021 16:00
    Raport
  • 13 Lut 2021 18:00
    Raport
  • 19 Mar 2021 18:00
    Raport
  • 21 Mar 2021 16:00
    Raport
  • 30 Mar 2021 18:00
    Raport
next

Podsumowanie I rundy 4 liga

W IV lidze trzeci zespół Olimpii-Unii Grudziądz zajmuje 9 miejsce w tabeli po pierwszej rundzie. W trakcie sezonu z rozgrywek wycofał się zespół Piasta Łasin.

6 lutego rozpocznie się runda rewanżowa. Zespół z Grudziądza pod wodzą Piotra Jandernala wygrał 2 spotkania i doznał 7 porażek. Z czterema punktami plasuje się nad zespołami z Gruty i Nakła.

 

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO IV LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2020/2021 - I RUNDA

 

I kolejka– 3.10.20r. /sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

5:8

UKS WDK Paterek

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

5:8

Sparta Nakło

 

 

 

 

LUKS Kołaczkowo

 

 

Piast II Kruszwica

6:8

GLKS Rogóźno

 

 

GLKS Gruta

0:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

 

Energa Manekin IV Toruń

8:4

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

II kolejka – 10.10.20r. /sobota/

 

Sparta Nakło

3:8

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:1

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

GLKS Rogóźno

 

 

 

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:1

Piast II Kruszwica

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:1

GLKS Gruta

 

 

Energa Manekin IV Toruń

5:8

UKS WDK Paterek

 

 

III kolejka – 17.10.20 r. / sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

5:8

LUKS Kołaczkowo

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

4:8

GLKS Rogóźno

 

 

 

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

 

Piast II Kruszwica

2:8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

GLKS Gruta

2:8

Energa Manekin IV Toruń

 

 

UKS WDK Paterek

8:3

Sparta Nakło

 

 

IV kolejka –24.10.20 r. /sobota /

 

GLKS Rogóźno

7:7

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

 

 

Energa Manekin IV Toruń

4:8

Piast II Kruszwica

 

 

GLKS Gruta

6:8

UKS WDK Paterek

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:3

Sparta Nakło

 

 

V kolejka – 7.11.20 r. / sobota /

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

2:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

6:8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

 

 

Energa Manekin IV Toruń

 

 

Piast II Kruszwica

8:1

GLKS Gruta

 

 

Sparta Nakło

3:8

GLKS Rogóźno

 

 

UKS WDK Paterek

7:7

LUKS Kołaczkowo

 

 

VI kolejka – 14.11.20 r. /sobota/

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

8:3

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

 

Energa Manekin IV Toruń

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

GLKS Gruta

 

 

 

 

Piast II Kruszwica

8:4

UKS WDK Paterek

 

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:0

Sparta Nakło

 

 

GLKS Rogóźno

8:6

LUKS Kołaczkowo

 

 

VII kolejka – 21.11.20 r. /sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

8:1

Energa Manekin IV Toruń

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

8:2

GLKS Gruta

 

 

 

 

Piast II Kruszwica

 

 

UKS WDK Paterek

4:8

GLKS Rogóźno

 

 

LUKS Kołaczkowo

0:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

 

Sparta Nakło

5:8

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

VIII kolejka –28.11.20 r. /sobota/

 

GLKS Gruta

7:7

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

 

Piast II Kruszwica

8:0

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

 

 

UKS WDK Paterek

 

 

Energa Manekin IV Toruń

8:0

Sparta Nakło

 

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

7:7

LUKS Kołaczkowo

 

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

6:8

GLKS Rogóźno

 

 

IX kolejka – 5.12.20 r. /sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

7:7

Piast II Kruszwica

 

 

Olimpia Unia III Grudziądz

 

 

 

 

Sparta Nakło

4:8

GLKS Gruta

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:2

Energa Manekin IV Toruń

 

 

GLKS Rogóźno

8:2

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

 

UKS WDK Paterek

1:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

 

X kolejka – 12.12.20 r. / sobota/

 

 

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

 

Olimpia Unia III Grudziądz

27.12

UKS WDK Paterek

 

Piast II Kruszwica

8:3

Sparta Nakło

 

GLKS Gruta

6:8

LUKS Kołaczkowo

 

Energa Manekin IV Toruń

2:8

GLKS Rogóźno

 

UKS Szaniec II Świecie/Osą

0:8

Krajna II Sępólno Krajeńskie

 

XI kolejka – 19.12.20 r./ sobota/

 

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

8:3

Olimpia Unia III Grudziądz

 

Sparta Nakło

 

 

 

LUKS Kołaczkowo

8:6

Piast II Kruszwica

 

GLKS Rogóźno

8:5

GLKS Gruta

 

Krajna II Sępólno Krajeńskie

8:0

Energa Manekin IV Toruń

 

UKS WDK Paterek

8:4

UKS Szaniec II Świecie/Osą

 

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1.

GLKS Rogóźno

10

19

79:45

2.

Krajna II Sępólno Krajeńskie

10

18

78:15

3.

LUKS Kołaczkowo

10

14

68:53

4.

Piast II Kruszwica

10

11

62:51

5.

UKS WDK Paterek

10

11

56:56

6.

UKS Szaniec II Świecie/Osą

10

11

57:56

7.

Agroturystyka Sienkiewiczówka Sokół Gniewkowo

10

9

60:60

8.

Energa Manekin IV Toruń

10

8

66:57

9.

Olimpia Unia III Grudziądz

10

4

41:68

10.

GLKS Gruta

10

3

38:75

11.

Sparta Nakło

10

2

32:77

12.

Piast Łasin

     

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.