x
prev
  • 27 Lis 2020 18:00
    Raport
  • 26 Sty 2021 18:00
    Raport
  • 28 Sty 2021 16:00
    Raport
  • 13 Lut 2021 18:00
    Raport
  • 19 Mar 2021 18:00
    Raport
  • 21 Mar 2021 16:00
    Raport
  • 30 Mar 2021 18:00
    Raport
next

Zandecki wygrywa II WTK Seniorów

Jan Zandecki (Olimpia-Unia Grudziądz) wygrał II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów rozegrany w minioną niedzielę w Grudziądzu. Nasz zawodnik w finale pokonał Bartosza Czerwińskiego z Energi-Manekin Toruń 3:1.

Wyniki:

1. Jan Zandecki
2. Bartosz Czerwiński
3. Mateusz Ufnal
4. Damian Węderlich
 
pozostałe miejsca zawodników Olimpii-Unii Grudziądz:
17-24 Piotr Błachnio
25-32 Kamil Gąsior
 
Przed rozpoczęciem WTK-u seniorów prezes Józef Mularczyk, vice prezes Jerzy Wilmański oraz prezes Energi Manekin Toruń Krzysztof Piotrowski otrzymali odznaki za zasługi dla Polskiego Związku Tenisa Stołowego ????????
 

II WTK Seniorów 2020/21

       
 

7.02.2021 Grudziądz

               
                   

L.p

nr lic.

Nazwisko

Imię

Klub

ur.

II

     

1.

7268

Zandecki

Jan

Olimpia Grudziądz

1

90

awans do II Grand Prix

 

2.

467

Czerwiński

Bartosz

Energa KTS Toruń

1

85

     

3.

210

Ufnal

Mateusz

Gwiazda Bydgoszcz

97

81

     

4.

483

Węderlich

Damian

Energa KTS Toruń

98

77

     

5.

480

Szymanek

Bartłomiej

Energa KTS Toruń

93

74

     

6.

488

Małachowski

Michał

Energa KTS Toruń

2

72

     

7.

208

Staszczyk

Konrad

Gwiazda Bydgoszcz

4

70

     

8.

482

Walaszek

Przemysław

Energa KTS Toruń

0

68

     

9-10

1003

Pietryka

Grzegorz

UKS Szaniec

83

64

     

 

489

Michna

Dawid

Energa KTS Toruń

5

64

     

11-12

6402

Mojka

Piotr

Krajna Sępólno

94

60

     

 

994

Maćkowiak

Wojciech

UKS Szaniec

82

60

     

13-16

207

Majchrzak

Aleksander

Gwiazda Bydgoszcz

4

53

     

 

6411

Lemański

Stanisław

Krajna Sępólno

3

53

     

 

529

Szymczak

Wojciech

Energa KTS Toruń

9

53

     

 

491

Szurlej

Kacper

Energa KTS Toruń

7

53

     

17-24

7269

Błachnio

Piotr

Olimpia Grudziądz

4

40

     

 

6401

Brieger

Michał

Krajna Sępólno

83

40

     

 

6406

Lica

Marcin

Krajna Sępólno

79

40

     

 

6405

Lepak

Bartosz

Krajna Sępólno

89

40

     

 

3237

Maćkowski

Mateusz

UKS OSiR Brodnica

1

40

     

 

4937

Rumiński

Hubert

LUKS Chełmno

1

40

     

 

478

Piotrowski

Krzysztof

Energa KTS Toruń

69

40

     

 

492

Zgliński

Antoni

Energa KTS Toruń

4

40

     

25-32

4942

Przybytkowski

Mateusz

LUKS Chełmno

2

25

     

 

541

Mańkowski

Kamil

Piast Kruszwica

4

25

     

 

1616

Łukaszewski

Mikołaj

Gwiazda Bydgoszcz

6

25

     

 

3247

Biegański

Bartłomiej

UKS OSiR Brodnica

3

25

     

 

532

Dąbrowski

Szymon

Piast Kruszwica

1

25

     

 

5081

Lipowski

Daniel

GLKS GOK Rogóźno

70

25

     

 

528

Łącki

Piotr

Energa KTS Toruń

10

25

     

 

7578

Gąsior

Kamil

Olimpia Grudziądz

90

25

     

33-35

3249

Deja

Filip

UKS OSiR Brodnica

3

18

     

 

10543

Kubiak

Jędrzej

LUKS Chełmno

3

18

     

 

1992

Pochylski

Patryk

LUKS Kołaczkowo

93

18

 
 
 
 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.