III liga

Adamczyk Krystian 2003-04-26 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Adamczyk Paweł 1995-06-24 UKS Szaniec n/Osą
Antkiewicz Antoni 2004-03-02 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Błachnio Piotr 2004-09-19 UKS Szaniec n/Osą
Duda Oktawian 1987-01-23 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Gabski Marek 1973-05-07 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Harzyński Jakub 2005-04-11 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Jandernal Piotr 1974-01-13 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Kruczek Damian 1996-05-20 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Kulczycki Alan 2006-03-21 GKS Gorzovia Gorzów Wlkp.
Majewski Jakub 2005-12-14 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Michalski Eryk 2006-02-11 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Muzal Konrad 2006-10-19 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Petrynowski Dawid 2004-08-25 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Petrynowski Krzysztof 1986-07-07 UKS Szaniec n/Osą
Petrynowski Wiktor 2005-11-23 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Rafalski Szymon 2002-06-05 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Reniecki Adrian 2000-07-02 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Urbański Mateusz 1993-07-30 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
Wojtasik Krzysztof 1987-02-19 ASTS "Olimpia-Unia" Grudziądz
 

 

 

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO III LIGI  TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2017/2018

 

 

    I kolejka – 16.09.17 r. /sobota /

LUKS Chełmno

8-0

GLKS Rogóźno

Piast Kruszwica

4-8

LUKS Kołaczkowo

Piast Łasin

8-1

Emdek II Bydgoszcz

UKS OSiR Brodnica

8-2

UZTS Barcin

Gwiazda III Bydgoszcz

8-3

LZS Jastrzębie

Krajna Sępólno

6-8

Olimpia Unia II Grudziądz

II kolejka – 23.09.17 r. /sobota/

LUKS Kołaczkowo

7-7

LUKS Chełmno

Emdek II Bydgoszcz

0-8

Piast Kruszwica

UZTS Barcin

21.09

Piast Łasin

LZS Jastrzębie

4-8

UKS OSiR Brodnica

Olimpia Unia II Grudziądz

8-3

Gwiazda III Bydgoszcz

Krajna Sępólno

5.10

GLKS Rogóźno

III kolejka – 30.09.17 r. / sobota /

LUKS Chełmno

 

Emdek II Bydgoszcz

Piast Kruszwica

 

UZTS Barcin

Piast Łasin

 

LZS Jastrzębie

UKS OSiR Brodnica

7-7

Olimpia Unia II Grudziądz

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Krajna Sępólno

GLKS Rogóźno

 

LUKS Kołaczkowo

     IV kolejka –7.10.17 r. /sobota /

UZTS Barcin

 

LUKS Chełmno

LZS Jastrzębie

 

Piast Kruszwica

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Piast Łasin

Krajna Sępólno

 

UKS OSiR Brodnica

Gwiazda III Bydgoszcz

 

GLKS Rogóźno

Emdek II Bydgoszcz

 

LUKS Kołaczkowo

V kolejka – 14.10.17 r. / sobota /

LUKS Chełmno

 

LZS Jastrzębie

Piast Kruszwica

 

Olimpia Unia II Grudziądz

Piast Łasin

 

Krajna Sępólno

UKS OSiR Brodnica

 

Gwiazda III Bydgoszcz

LUKS Kołaczkowo

 

UZTS Barcin

GLKS Rogóźno

 

Emdek II Bydgoszcz

VI kolejka – 21.10.17 r. /sobota/

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LUKS Chełmno

Krajna Sępólno

 

Piast Kruszwica

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Piast Łasin

UKS OSiR Brodnica

 

GLKS Rogóźno

LZS Jastrzębie

 

LUKS Kołaczkowo

UZTS Barcin

 

Emdek II Bydgoszcz

VII kolejka – 28.10.17 r. /sobota/

LUKS Chełmno

 

Krajna Sępólno

Piast Kruszwica

 

Gwiazda III Bydgoszcz

Piast Łasin

 

UKS OSiR Brodnica

GLKS Rogóźno

 

UZTS Barcin

Emdek II Bydgoszcz

 

LZS Jastrzębie

LUKS Kołaczkowo

 

Olimpia Unia II Grudziądz

VIII kolejka –4.11.17 r. /sobota/

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Chełmno

UKS OSiR Brodnica

 

Piast Kruszwica

Piast Łasin

 

GLKS Rogóźno

Krajna Sępólno

 

LUKS Kołaczkowo

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Emdek II Bydgoszcz

LZS Jastrzębie

 

UZTS Barcin

IX kolejka – 18.11.17 r. /sobota/

LUKS Chełmno

 

UKS OSiR Brodnica

Piast Kruszwica

 

Piast Łasin

LUKS Kołaczkowo

 

Gwiazda III Bydgoszcz

Emdek II Bydgoszcz

 

Krajna Sępólno

UZTS Barcin

 

Olimpia Unia II Grudziądz

GLKS Rogóźno

 

LZS Jastrzębie

X kolejka – 2.12.17 r. / sobota/

Piast Łasin

 

LUKS Chełmno

Piast Kruszwica

 

GLKS Rogóźno

UKS OSiR Brodnica

 

LUKS Kołaczkowo

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Emdek II Bydgoszcz

Krajna Sępólno

 

UZTS Barcin

Olimpia Unia II Grudziądz

 

LZS Jastrzębie

XI kolejka – 16.12.17 r./ sobota/

LUKS Chełmno

 

Piast Kruszwica

LUKS Kołaczkowo

 

Piast Łasin

Emdek II Bydgoszcz

 

UKS OSiR Brodnica

UZTS Barcin

 

Gwiazda III Bydgoszcz

LZS Jastrzębie

 

Krajna Sępólno

GLKS Rogóźno

 

Olimpia Unia II Grudziądz

 

Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.