Brak meczy

Liga Młodzieżowa

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO

LIGI MŁODZIEŻOWEJ TENISA STOŁOWEGO

W SEZONIE 2016/2017 - I RUNDA

 

    I kolejka – 17.09.16 r. /sobota /

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

IKTS Noteć II Inowrocław

4-14

IKTS Noteć III Inowrocław

LUKS IV Chełmno

17-1

LUKS V Chełmno

Kusy III Laskowice

11-7

Kusy IV Laskowice

Krajna III Sępólno

18-0

Sokół III Gniewkowo

Victoria II Kołaczkowo

18-0

Emdek IV Bydgoszcz

II kolejka – 24.09.16 r. /sobota/

IKTS Noteć III Inowrocław

11-7

Olimpia Unia IV Grudziądz

LUKS V Chełmno

16-2

IKTS Noteć II Inowrocław

Kusy IV Laskowice

0-18

LUKS IV Chełmno

Sokół III Gniewkowo

2-16

Kusy III Laskowice

Emdek IV Bydgoszcz

4-14

Krajna III Sępólno

Victoria II Kołaczkowo

 

 

III kolejka – 08.10.16 r. / sobota /

Olimpia Unia IV Grudziądz

9-9

LUKS V Chełmno

IKTS Noteć II Inowrocław

3-15

Kusy IV Laskowice

LUKS IV Chełmno

17-1

Sokół III Gniewkowo

Kusy III Laskowice

13-5

Emdek IV Bydgoszcz

Krajna III Sępólno

9-9

Victoria II Kołaczkowo

 

 

IKTS Noteć III Inowrocław

     IV kolejka –15.10.16 r. /sobota /

Kusy IV Laskowice

7-11

Olimpia Unia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

12-6

IKTS Noteć II Inowrocław

Emdek IV Bydgoszcz

0-18

LUKS IV Chełmno

Victoria II Kołaczkowo

11-7

Kusy III Laskowice

Krajna III Sępólno

 

 

LUKS V Chełmno

3-15

IKTS Noteć III Inowrocław

V kolejka – 22.10.16 r. / sobota /

Olimpia Unia IV Grudziądz

9-9

Sokół III Gniewkowo

IKTS Noteć II Inowrocław

4-14

Emdek IV Bydgoszcz

LUKS IV Chełmno

16-2

Victoria II Kołaczkowo

Kusy III Laskowice

12-6

Krajna III Sępólno

IKTS Noteć III Inowrocław

7-11

Kusy IV Laskowice

 

 

LUKS V Chełmno

VI kolejka – 12.11.16 r. /sobota/

 

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Victoria II Kołaczkowo

 

IKTS Noteć II Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

LUKS IV Chełmno

Kusy III Laskowice

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

IKTS Noteć III Inowrocław

Kusy IV Laskowice

 

LUKS V Chełmno

VII kolejka – 19.11.16 r. /sobota/

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Victoria II Kołaczkowo

IKTS Noteć II Inowrocław

 

Krajna III Sępólno

LUKS IV Chełmno

 

Kusy III Laskowice

 

 

Kusy IV Laskowice

LUKS V Chełmno

 

Sokół III Gniewkowo

IKTS Noteć III Inowrocław

 

Emdek IV Bydgoszcz

VIII kolejka –26.11.16 r. /sobota/

Krajna III Sępólno

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Kusy III Laskowice

 

IKTS Noteć II Inowrocław

LUKS IV Chełmno

 

 

Victoria II Kołaczkowo

 

IKTS Noteć III Inowrocław

Emdek IV Bydgoszcz

 

LUKS V Chełmno

Sokół III Gniewkowo

 

Kusy IV Laskowice

IX kolejka – 3.12.16 r. /sobota/

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Kusy III Laskowice

IKTS Noteć II Inowrocław

 

LUKS IV Chełmno

IKTS Noteć III Inowrocław

 

Krajna III Sępólno

LUKS V Chełmno

 

Victoria II Kołaczkowo

Kusy IV Laskowice

 

Emdek IV Bydgoszcz

 

 

Sokół III Gniewkowo

X kolejka – 10.12.16 r. / sobota/

LUKS IV Chełmno

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

IKTS Noteć II Inowrocław

 

 

Kusy III Laskowice

 

IKTS Noteć III Inowrocław

Krajna III Sępólno

 

LUKS V Chełmno

Victoria II Kołaczkowo

 

Kusy IV Laskowice

Emdek IV Bydgoszcz

 

Sokół III Gniewkowo

                                XI kolejka – 17.12.16 r./ sobota/

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

IKTS Noteć II Inowrocław

IKTS Noteć III Inowrocław

 

LUKS IV Chełmno

LUKS V Chełmno

 

Kusy III Laskowice

Kusy IV Laskowice

 

Krajna III Sępólno

Sokół III Gniewkowo

 

Victoria II Kołaczkowo

 

 

Emdek IV Bydgoszcz

 

 

 

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

LUKS IV Chełmno

5

10

86-4

2

Kusy III Laskowice

5

8

59-31

3

IKTS III Inowrocław

4

6

47-25

4

Krajna III Sępólno

4

5

47-25

5

Victoria II Kołaczkowo

4

5

40-32

6

Olimpia IV Grudziądz

4

4

36-36

7

Kusy IV Laskowice

5

4

40-50

8

LUKS V Chełmno

4

3

29-43

9

Sokół III Gniewkowo

5

3

24-66

10

Emdek IV Bydgoszcz

5

2

23-67

11

IKTS II Inowrocław

5

0

19-71

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.