Liga Młodzieżowa

TERMINARZ

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ

TENISA STOŁOWEGO W SEZONIE 2017/2018

 

 

    I kolejka – 16.09.17 r. /sobota /

IKTS III Inowrocław

 

 

Kusy III Laskowice

17-1

Kusy IV Laskowice

Krajna III Sępólno

8-10

Energa KTS IV Toruń

LUKS V Chełmno

7-11

Olimpia IV Grudziądz

Emdek III Bydgoszcz

17-1

Sokół III Gniewkowo

II kolejka – 23.09.17 r. /sobota/

Kusy IV Laskowice

0-18

IKTS III Inowrocław

Energa KTS IV Toruń

11-7

Kusy III Laskowice

Olimpia IV Grudziądz

9-9

Krajna III Sępólno

Sokół III Gniewkowo

0-18

LUKS V Chełmno

 

 

Emdek III Bydgoszcz

III kolejka – 30.09.17 r. / sobota /

IKTS III Inowrocław

 

Energa KTS IV Toruń

Kusy III Laskowice

 

Olimpia IV Grudziądz

Krajna III Sępólno

 

Sokół III Gniewkowo

LUKS V Chełmno

 

Emdek III Bydgoszcz

Kusy IV Laskowice

 

 

     IV kolejka –14.10.17 r. /sobota /

Olimpia IV Grudziądz

 

IKTS III Inowrocław

Energa KTS IV Toruń

 

Kusy IV Laskowice

Sokół III Gniewkowo

 

Kusy III Laskowice

Emdek III Bydgoszcz

 

Krajna III Sępólno

 

 

LUKS V Chełmno

V kolejka – 28.10.17 r. / sobota /

IKTS III Inowrocław

 

Sokół III Gniewkowo

Kusy III Laskowice

 

Emdek III Bydgoszcz

Krajna III Sępólno

 

LUKS V Chełmno

Kusy IV Laskowice

 

Olimpia IV Grudziądz

Energa KTS IV Toruń

 

 

VI kolejka – 18.11.17 r. /sobota/

Emdek III Bydgoszcz

 

IKTS III Inowrocław

LUKS V Chełmno

 

Kusy III Laskowice

Sokół III Gniewkowo

 

Kusy IV Laskowice

Olimpia IV Grudziądz

 

Energa KTS IV Toruń

 

 

Krajna III Sępólno

VII kolejka – 25.11.17 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

LUKS V Chełmno

Kusy III Laskowice

 

Krajna III Sępólno

Kusy IV Laskowice

 

Emdek III Bydgoszcz

Energa KTS IV Toruń

 

Sokół III Gniewkowo

Olimpia IV Grudziądz

 

 

VIII kolejka – 02.12.17 r. /sobota/

Krajna III Sępólno

 

IKTS III Inowrocław

LUKS V Chełmno

 

Kusy IV Laskowice

Emdek III Bydgoszcz

 

Energa KTS IV Toruń

Sokół III Gniewkowo

 

Olimpia IV Grudziądz

 

 

Kusy III Laskowice

IX kolejka – 16.12.17 r. /sobota/

IKTS III Inowrocław

 

Kusy III Laskowice

Kusy IV Laskowice

 

Krajna III Sępólno

Energa KTS IV Toruń

 

LUKS V Chełmno

Olimpia IV Grudziądz

 

Emdek III Bydgoszcz

 

 

Sokół III Gniewkowo

 

Początek rozgrywania meczów godzina 11.00

 

      

TABELA

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

Energa KTS IV Toruń

2

4

21-15

2

Olimpia IV Grudziądz

2

3

20-16

3

IKTS III Inowrocław

1

2

18-0

4

Emdek III Bydgoszcz

1

2

17-1

5

LUKS V Chełmno

2

2

25-11

6

Kusy III Laskowice

2

2

24-12

7

Krajna III Sępólno

2

1

17-19

8

Sokół III Gniewkowo

2

0

1-35

9

Kusy IV Laskowice

2

0

1-35

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.