x

KPOZTS Kalendarz

KALENDARZ ZAWODÓW SPORTOWYCH KPOZTS        
             
             
             
sie-18        
             
             
2018.08.14 wt 2018.08.19 nd ITTF World Tour, Bulgarian Open, Panagyurishte (BUL)        
2018.08.23 cz 2018.08.26 nd ITTF World Tour, Czech Open, Olomouc (CZE)        
25.08.2018 sob 26.08.2018 nd Memoriał Jana Błaszczaka Kraków      
30.08.2018 2.09.2018 Mini Cup Drzonków 2018 Drzonków      
             
wrz-18        
             
30.08.2018 2.09.2018 Mini Cup Drzonków 2018 Drzonków      
  1.09.2018 II edycja wydarzenia Pingpongowy PGE Narodowy Warszawa      
  1.09 sob          
  2.09 nd Lotto Superliga mężczyzn (1. kolejka)- Ekstraklasa kobiet (1. kolejka)        
  2.09 nd          
2018.09.07 pt 2018.09.09 nd Europe Youth Top 10, Vila Real (POR)        
  7.09 -ptk Lotto Superliga mężczyzn (2. kolejka)        
  8.09 sob Ekstraklasa kobiet (2. kolejka        
  8.09 sob I liga kobiet i mężczyzn (1. kolejka)        
  8.09 sob I WTK M Chełmno    
  9.09 nd I WTK K Chełmno    
2018.09.12 śr 2018.09.16 nd Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Varazdin (CRO)        
  15.09 sob I liga kobiet i mężczyzn (2. kolejka)        
15.09 sob 16.09 nd 1. Grand Prix Polski Weteranów Bilcza      
  15.09 sob       II LM-II LK R
  16.09 nd I WTK J Sępólno    
2018.09.18 wt 2018.09.23 nd ITTF European Championships, Alicante (ESP)        
2018.09.19 śr 2018.09.23 nd Serbia Open, ITTF Junior Circuit, Belgrade (SRB)        
  22.09 sob I liga kobiet i mężczyzn (3. kolejka)        
21.09 ptk 23.09 nd 1. Grand Prix Polski Młodzików Krosno      
  22.09 sob Jubileusz 80 lat MLKS Krajna Sępólno   Sępólno II LM-II LK R
  23.09 nd I WTK S Grudziądz-Chełmno    
2018.09.28 pt 2018.09.30 nd Women's World Cup, Chengdu (CHN)        
28.09 ptk 30.09 nd 1. Grand Prix Polski Juniorów Zielona Góra      
29.09 sob 30.09 nd 1. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk      
  30.09 nd Lotto Superliga mężczyzn (3. kolejka)        
  29.09 sob         R
  30.09 nd I WTK Ż Laskowice    
             
paź-18        
             
2018.10.06 sb 2018.10.18 cz 3rd Youth Olympic Games, Buenos Aires (ARG)        
5.10 ptk 7.10 nd 1. Grand Prix Polski Seniorów PZTS      
  6.10. sob I WTK Skrzat Gniewkowo II LM-II LK  
  7.10 nd II WTK M Gniewkowo    
12.10 ptk 14.10 nd 1. Grand Prix Polski Kadetów Kraków      
13.10 sob 14.10 nd 2. Grand Prix Polski Weteranów Strzelce Opolskie      
  13.10 sob Ekstraklasa kobiet (3. kolejka)        
  14.10 nd Lotto Superliga mężczyzn (4. kolejka)        
  13.10 sob         R
  14.10 nd          
15.10 pn 21.10 nd Mistrzostwa Świata Niepełnosprawnych-Lasko (Słowenia)        
2018.10.19 pt 2018.10.21 nd Men's World Cup, Paris (FRA)        
19.10 ptk 21.10 nd 1. Grand Prix Polski Żaków Zielona Góra      
  20.10 sob Ekstraklasa kobiet (4. kolejka)        
  20.10 sob I liga kobiet i mężczyzn (4. kolejka)        
  21.10 nd Lotto Superliga mężczyzn (5. kolejka)        
  20.10 sob       II LM-II LK R
  21.10 nd II WTK J Sępólno    
2018.10.23 wt 2018.10.28 nd ITTF Challenge Belgium Open-De Haan        
2018.10.23 wt 2018.10.31 śr ITTF World Cadet Challenge-Tottori Japonia(MŚ)        
  26.10 ptk Lotto Superliga mężczyzn (6. kolejka)        
  27.10 sob Ekstraklasa kobiet (5. kolejka)        
  27.10 sob I liga kobiet i mężczyzn (5. kolejka)        
27.10 sob 28.10 nd 3. Grand Prix Polski Niepełnosprawnych Gdańsk      
  27.10 sob       II LM-II LK R
  28.10 nd II WTK K Laskowice    
2018.10.29 pn 2018.11.04 nd ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE)        
             
lis-18        
             
2018.10.29 pn 2018.11.04 nd ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE)        
2018.11.02 pt 2018.11.04 nd Slovak Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Bratislava (SVK)        
  3.11 sob Ekstraklasa kobiet (6. kolejka)        
  3.11 sob I liga kobiet i mężczyzn (6. kolejka)        
  3.11 sob       II LM-II LK  
  4.11 nd II WTK S Grudziądz - Chełmno    
2018.11.06 wt 2018.11.11 nd ITTF World Tour Platinum, Austrian Open, Linz (AUT)        
2018.11.07 śr 2018.11.11 nd Hungary Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szombathely (HUN)        
10.11 sob 11.11.nd 3. Grand Prix Polski Weteranów Wisła      
10.11 sob 11.11.nd Indywidualne Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Zielona Góra      
  10.11 sob Ekstraklasa kobiet (7. kolejka)        
  10.11 sob         R
  11.11.nd II WTK Ż Gniewkowo    
2018.11.13 wt 2018.11.18 nd ITTF Challenge, Belarus Open, Minsk (BLR)        
2018.11.14 śr 2018.11.18 nd Portugal Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Loule (POR)        
16.11 ptk 18.11 nd 2. Grand Prix Polski Młodzików Gdańsk      
  17.11 sob I liga kobiet i mężczyzn (7. kolejka)        
  17.11 sob       II LM-II LK R
  18.11 nd          
2018.11.20 wt 2018.11.20 wt Drużynowe Mistrzostwa Europy kobiet > mecz POLSKA - UKRAINA        
23.11. ptk 25.11. nd 2. Grand Prix Polski Juniorów Ostróda      
  25.11. nd Lotto Superliga mężczyzn (7. kolejka)        
  24.11 sob         R
  25.11. nd II WTK Skrzat Bydgoszcz    
  30.11 ptk Lotto Superliga mężczyzn (8. kolejka)        
    Finał Ogólnopolski Mini Olimpic Games (termin listopad albo grudzień 2018)        
    Finał ogólnopolski Drużynowego Turnieju Uczniowskiego (termin listopad albo grudzień 2018)        
             
gru-18        
             
  1.12 sob Ekstraklasa kobiet (8. kolejka)        
  1.12 sob I liga kobiet i mężczyzn (8. kolejka)        
1.12 sob 2.12 nd Drużynowe Mistrzostwa Polski Niepełnosprawnych Wisła      
  1.12 sob       II LM-II LK R
  2.12 nd          
2018.12.2 nd 2018.12.9 nd Mistrzostwa Świata Juniorów - Bendigo-Australia        
2018.12.04 wt 2018.12.04 wt Drużynowe Mistrzostwa Europy mężczyzn > mecz POLSKA - TURCJA        
7.12 ptk 9.12 nd 2. Grand Prix Polski Kadetów Jastrzębie Zdrój      
8.12 sob 9.12 nd 4. Grand Prix Polski Weteranów Węgierska Górka      
  8.12 sob Ekstraklasa kobiet (9. kolejka)        
  9.12 nd Lotto Superliga mężczyzn (9. kolejka)        
  8.12 sob         R
  9.12 nd          
2018.12.13 cz 2018.12.16 nd ITTF World Tour Grand Finals        
14.12 ptk 16.12 nd 2. Grand Prix Polski Seniorów Zawiercie      
  15.12 sob       II LM-II LK R
  16.12 nd        
  22.12 sob I liga kobiet i mężczyzn (9. kolejka)        
  22.12 sob       II LM-II LK  
  23.12 nd          
  28.12 ptk TOP 8   Chełmno    
  29.12 sob TOP 8   Chełmno    
             
             
11.01 13.01 2. Grand Prix Polski Żaków Wałbrzych      

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.