x

Liga Młodzieżowa 2018 wyniki

ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO LIGI MŁODZIEŻOWEJ

W SEZONIE 2018/19 - I RUNDA

 

    I kolejka – 15.09.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

 

Energa KTS V Toruń

14:4

LZS Jastrzębie II

Krajna III Sępólno Kraj.

15:3

BOSiR/ULKS Barcin

Gwiazda III Bydgoszcz

8:10

 IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy III Laskowice

18:0

LUKS Kusy IV Laskowice

Sokół III Gniewkowo

9:9

UKS TOP II Solec Kuj.

LUKS III Chełmno

17:1

KS Gotyk Toruń

 

 

 

    II kolejka – 29.09.2018 (sobota)

LZS Jastrzębie II

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Energa KTS V Toruń

LUKS Kusy IV Laskowice

 

Krajna III Sępólno Kraj.

UKS TOP II Solec Kuj.

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

KS Gotyk Toruń

 

LUKS Kusy III Laskowice

LUKS III Chełmno

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

    III kolejka – 13.10.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

BOSiR/ULKS Barcin

LZS Jastrzębie II

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

LUKS Kusy IV Laskowice

Energa KTS V Toruń

 

UKS TOP II Solec Kuj.

Krajna III Sępólno Kraj.

 

KS Gotyk Toruń

LUKS III Chełmno

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy III Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

 

 

 

    IV kolejka – 20.10.2018 (sobota)

Gwiazda III Bydgoszcz

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

LUKS Kusy IV Laskowice

 

BOSiR/ULKS Barcin

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LZS Jastrzębie II

KS Gotyk Toruń

 

 

LUKS III Chełmno

 

Energa KTS V Toruń

Sokół III Gniewkowo

 

Krajna III Sępólno Kraj.

LUKS Kusy III Laskowice

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

 

    V kolejka – 27.10.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

LUKS Kusy IV Laskowice

Gwiazda III Bydgoszcz

 

UKS TOP II Solec Kuj.

BOSiR/ULKS Barcin

 

KS Gotyk Toruń

LZS Jastrzębie II

 

LUKS III Chełmno

 

 

Sokół III Gniewkowo

Energa KTS V Toruń

 

LUKS Kusy III Laskowice

Krajna III Sępólno Kraj.

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

 

    VI kolejka – 3.11.2018 (sobota)

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

KS Gotyk Toruń

 

LUKS Kusy IV Laskowice

LUKS III Chełmno

 

Gwiazda III Bydgoszcz

Sokół III Gniewkowo

 

BOSiR/ULKS Barcin

LUKS Kusy III Laskowice

 

LZS Jastrzębie II

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Energa KTS V Toruń

 

 

 

    VII kolejka – 10.11.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

KS Gotyk Toruń

UKS TOP II Solec Kuj.

 

LUKS III Chełmno

LUKS Kusy IV Laskowice

 

Sokół III Gniewkowo

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy III Laskowice

BOSiR/ULKS Barcin

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

LZS Jastrzębie II

 

Krajna III Sępólno Kraj.

 

 

Energa KTS V Toruń

 

 

 

    VIII kolejka – 17.11.2018 (sobota)

LUKS III Chełmno

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

 

KS Gotyk Toruń

LUKS Kusy III Laskowice

 

UKS TOP II Solec Kuj.

LUKS Kusy IV Laskowice

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Gwiazda III Bydgoszcz

Energa KTS V Toruń

 

BOSiR/ULKS Barcin

 

 

LZS Jastrzębie II

 

 

 

    IX kolejka – 24.11.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Sokół III Gniewkowo

LUKS III Chełmno

 

LUKS Kusy III Laskowice

KS Gotyk Toruń

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

UKS TOP II Solec Kuj.

 

Krajna III Sępólno Kraj.

LUKS Kusy IV Laskowice

 

Energa KTS V Toruń

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

BOSiR/ULKS Barcin

 

LZS Jastrzębie II

 

 

 

    X kolejka – 1.12.2018 (sobota)

LUKS Kusy III Laskowice

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Sokół III Gniewkowo

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

Krajna III Sępólno Kraj.

 

LUKS III Chełmno

Energa KTS V Toruń

 

KS Gotyk Toruń

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

LZS Jastrzębie II

 

LUKS Kusy IV Laskowice

BOSiR/ULKS Barcin

 

Gwiazda III Bydgoszcz

 

 

 

    XI kolejka – 8.12.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

LUKS Kusy III Laskowice

 

Krajna III Sępólno Kraj.

Sokół III Gniewkowo

 

Energa KTS V Toruń

LUKS III Chełmno

 

 

KS Gotyk Toruń

 

LZS Jastrzębie II

UKS TOP II Solec Kuj.

 

BOSiR/ULKS Barcin

Gwiazda III Bydgoszcz

 

LUKS Kusy IV Laskowice

 

 

 

    XII kolejka – 15.12.2018 (sobota)

Krajna III Sępólno Kraj.

 

Olimpia Unia IV Grudziądz

Energa KTS V Toruń

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

 

 

LUKS Kusy III Laskowice

LZS Jastrzębie II

 

Sokół III Gniewkowo

BOSiR/ULKS Barcin

 

LUKS III Chełmno

Gwiazda III Bydgoszcz

 

KS Gotyk Toruń

LUKS Kusy IV Laskowice

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

 

    XIII kolejka – 22.12.2018 (sobota)

Olimpia Unia IV Grudziądz

 

Energa KTS V Toruń

 

 

Krajna III Sępólno Kraj.

LZS Jastrzębie II

 

IKTS Noteć  II Inowrocław

BOSiR/ULKS Barcin

 

LUKS Kusy III Laskowice

Sokół III Gniewkowo

 

Gwiazda III Bydgoszcz

LUKS Kusy IV Laskowice

 

LUKS III Chełmno

KS Gotyk Toruń

 

UKS TOP II Solec Kuj.

 

 

 

 

                   Początek rozgrywania wszystkich meczów – godz.11,00

 

       Kolor zielony – zmiana gospodarza

 

 

TABELA PO I KOLEJCE

M-ce

Nazwa drużyny

Mecze

Punkty

Małe punkty

1

LUKS Kusy III Laskowice

1

2

18:0

2

LUKS III Chełmno

1

2

17:1

3

Krajna III Sępólno Kraj.

1

2

15:3

4

Energa KTS V Toruń

1

2

14:4

5

IKTS Noteć  II Inowrocław

1

2

10:8

6-7

Sokół III Gniewkowo

1

1

9:9

 

UKS TOP II Solec Kuj.

1

1

9:9

8

Gwiazda III Bydgoszcz

1

0

8:10

9

LZS Jastrzębie II

1

0

4:14

10

BOSiR/ULKS Barcin

1

0

3:15

11

KS Gotyk Toruń

1

0

1:17

12

LUKS Kusy IV Laskowice

1

0

0:18

13

Olimpia Unia IV Grudziądz

0

 

 

 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.