x

Superliga - składy drużyn na nowy sezon

Lotto Superliga opublikowała pełne skład drużyn na nadchodzący sezon.

PKS KOLPING FRAC JAROSŁAW
 
CHODORSKI Piotr 
CYRNEK Piotr 
CZERNIK Mateusz 
DZIUKIEWICZ Kamil 
HOU Yingchao (CHN) 
KONECNY Tomas (CZE) 
KOU Lei (UKR) 
ZELINKA Jakub (SVK) 
 
 
DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI
 
BADOWSKI Marek 
PANAGIOTIS Gionis (GRC) 
REDZIMSKI Miłosz 
SIRUCEK Pavel (CZE) 
WIŚNIEWSKI Szymon 
YOSHIDA Kaii (JPN)
YOSHIDA Masaki (JPN)
 
 
DEKORGLASS DZIAŁDOWO
 
FERTIKOWSKI Paweł 
KUROWSKI Kamil 
MATSUDAIRA Kenta (JPN) 
SHANG Kun (CHN) 
TAKAKIWA Taku (JPN) 
VRABLIK Jiri (CZE) 
WANG Yang (SVK)
WONG Chun Ting (HKG)
XU Wenliang
 
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA RZESZÓW
 
HIRANO Yuki (JPN) 
ISMAILOV Sadi (RUS) 
KLOCEK Kamil 
LAKEEV Vasily (RUS) 
LEWANDOWSKI Tomasz 
PELCZAR Dawid 
SEROKA Szymon
STĄPOR Rafał
 
 
UNIA AZS AWFIS GDAŃSK
 
CHOJNOWSKI Patryk 
MAŁACHOWSKI Michał 
PAIKOV Mikhail (RUS) 
SHIHAO Wei (CHN) 
TROKA Mateusz 
WITKOWSKI Jakub 
ZANDECKI Jan 
 
 
3S POLONIA BYTOM
 
BALCERZAK Marcin 
FLORAS Robert 
GAVLAS Antonin (CZE) 
GOŁĘBIOWSKI Mateusz 
ŁYSAKOWSKI Michał 
WRÓBEL Dariusz 
 
 
PALMIARNIA ZIELONA GÓRA
 
BŁASZCZYK Lucjan 
JANKOWSKI Jakub 
KOŁODZIEJCZYK Maciej 
NAJDER Szymon 
NALEPA Kamil 
NG Pak Nam (HKG) 
WACHOWIAK Łukasz 
ZALEWSKI Mateusz
 
 
ZOOLESZCZ GWIAZDA BYDGOSZCZ
 
BUROV Viacheslav (RUS) 
DESAI Harmeet (IND) 
DONG Soo Kang (KOR) 
GRELA Artur 
LESZCZYŃSKI Zbigniew 
STYPKA Filip 
UFNAL Mateusz 
WANG Jianan (CHN) 
WEI Cai (CHN) 
 
 
MORLINY OSTRÓDA
 
CHRZĄSZCZ Wojciech 
DZIADEK Kamil 
GOLLA Marco 
HUNG Tzu Hsiang (TPE) 
KAWIAK Krystian 
KUŹMICZ Jakub 
PETAŚ Kacper
 
 
ENERGA KTS TORUŃ
 
CHENG Jingqi (CHN) 
HAN Chuanxi (CHN) 
KOTOWSKI Tomasz 
KULPA Konrad 
KURTYKA Tomasz
MADKOWIAK Wojciech 
PIOTROWSKI Krzysztof 
SALIFOU Abdel Kader (FRA) 
SZYMANEK Bartłomiej 
UTYLSKI Rafał 
WOSKOWICZ Marcin 
YIN Jiaxu (CHN) 
 
 
ASTS OLIMPIA GRUDZIĄDZ
 
BŁACHNIO Piotr 
CIOŁKOWSKI Paweł 
KUBIK Maciej 
KULCZYCKI Samuel 
MALICKI Szymon 
MALICKI Tomasz
SZYMAŃSKI Paweł
 
 
DOJLIDY BIAŁYSTOK
 
ANCHIM Piotr 
CHOJNACKI Jakub 
JARKOWSKI Marcin 
KURLENDA Krzysztof 
LI Yongyin (CHN) 
MICHALSKI Piotr 
OLSZEWSKI Marcin 
PISZCZATOWSKI Maciej 
PISZCZATOWSKI Paweł 
REPKE Mateusz 
WALASZEK Przemysław 
WANG Zeng Yi
 
źródło: superliga.com.pl

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.