x

Kalendarz Lotto Superliga

2 września 2018 roku (niedziela) godz. 18:00
 
OLIMPIA Grudziądz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
DEKORGLASS Działdowo - PKS KOLPING FRAC Jarosław
ENERGA KTS Toruń - DOJLIDY Białystok
PALMIARNIA Zielona Góra - 3S POLONIA Bytom
UNIA AZS AWFiS Gdańsk - MORLINY Ostróda
 
 
7 września 2018 roku (piątek) godz. 18:00
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - DEKORGLASS Działdowo
PKS KOLPING FRAC Jarosław - ENERGA KTS Toruń
DOJLIDY Białystok - PALMIARNIA Zielona Góra
3S POLONIA Bytom - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
MORLINY Ostróda - OLIMPIA Grudziądz
 
 
30 września 2018 roku (niedziela) godz. 18:00
 
DEKORGLASS Działdowo - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
ENERGA KTS Toruń - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
PALMIARNIA Zielona Góra - PKS KOLPING FRAC Jarosław
UNIA AZS AWFiS Gdańsk - DOJLIDY Białystok
MORLINY Ostróda - 3S POLONIA Bytom
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - OLIMPIA Grudziądz 28.09.
 
 
10 października 2018 roku (środa) godz. 18:00
 
DEKORGLASS Działdowo - OLIMPIA Grudziądz
 
 
12 października 2018 roku (piątek) godz. 18:00
 
OLIMPIA Grudziądz - DOJLIDY Białystok
 
 
14 października 2018 roku (niedziela) godz. 18:00
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - ENERGA KTS Toruń
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - PALMIARNIA Zielona Góra
PKS KOLPING FRAC Jarosław - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
DOJLIDY Białystok - MORLINY Ostróda
OLIMPIA Grudziądz - 3S POLONIA Bytom
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - DEKORGLASS Działdowo
 
 
21 października 2018 roku (niedziela) godz. 18:00
 
PALMIARNIA Zielona Góra - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
UNIA AZS AWFiS Gdańsk - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
MORLINY Ostróda - PKS KOLPING FRAC Jarosław
3S POLONIA Bytom - DOJLIDY Białystok
ENERGA KTS Toruń - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
 
 
26 października 2018 roku (piątek) godz. 18:00
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - MORLINY Ostróda
PKS KOLPING FRAC Jarosław - 3S POLONIA Bytom
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - PALMIARNIA Zielona Góra
DEKORGLASS Działdowo - ENERGA KTS Toruń
 
 
25 listopada 2018 roku (niedziela) godz. 18:00
 
MORLINY Ostróda - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
3S POLONIA Bytom - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
DOJLIDY Białystok - PKS KOLPING FRAC Jarosław
UNIA AZS AWFiS Gdańsk - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
PALMIARNIA Zielona Góra - DEKORGLASS Działdowo
 
28 listopada 2018 roku (środa) godz. 18:00
 
ENERGA KTS Toruń - OLIMPIA Grudziądz
 
 
30 listopada 2018 roku (piątek) godz. 18:00
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - 3S POLONIA Bytom
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - DOJLIDY Białystok
OLIMPIA Grudziądz - PKS KOLPING FRAC Jarosław
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - MORLINY Ostróda
DEKORGLASS Działdowo - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
ENERGA KTS Toruń - PALMIARNIA Zielona Góra
 
 
9 grudnia 2018 roku (niedziela) godz. 18:00
 
DOJLIDY Białystok - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
PKS KOLPING FRAC Jarosław - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
3S POLONIA Bytom - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
MORLINY Ostróda - DEKORGLASS Działdowo
UNIA AZS AWFiS Gdańsk - ENERGA KTS Toruń
PALMIARNIA Zielona Góra - OLIMPIA Grudziądz
 
 
6 stycznia 2019 roku (niedziela) godz. 18:00
 
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów - PKS KOLPING FRAC Jarosław
OLIMPIA Grudziądz - ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - DOJLIDY Białystok
DEKORGLASS Działdowo - 3S POLONIA Bytom
ENERGA KTS Toruń - MORLINY Ostróda
PALMIARNIA Zielona Góra - UNIA AZS AWFiS Gdańsk
 
 
13 stycznia 2019 roku (niedziela) godz. 18:00
 
ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
PKS KOLPING FRAC Jarosław - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
DOJLIDY Białystok - DEKORGLASS Działdowo
3S POLONIA Bytom - ENERGA KTS Toruń
MORLINY Ostróda - PALMIARNIA Zielona Góra
UNIA AZS AWFiS Gdańsk - OLIMPIA Grudziądz
 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.