Brak meczy

CHAMPIONS LEAGUE MEN

 

Grupa B

Msc Team Mecze Partie Punkty
1 Olimpia Unia Grudziądz 6 15:12 10
2 UMMC Verkhnaya Pyshma 6 14:12 10
3 Weinviertel Niederösterreich 6 13:10 9
4 G.V. Hennebont T.T. 6 9:17 7

 

Runda 1:
 
UMMC – Hennebont 3:1
Jun MIZUTANI – Kalinikos KREANGA 3:2 (9:11, 11:8, 10:12, 11:9, 11:7)
Alexander SHIBAEV – Dmitrij PROKOPCOV 1:3 (13:15, 11:7, 8:11, 4:11)
Grigory VLASOV – Quentin ROBINOT 3:0 (11:7, 11:6, 13:11)
Jun MIZUTANI – Dmitrij PROKOPCOV 3:1 (5:11, 14:12, 11:4, 11:7)
 
Wienviertel Niederosterreich – Olimpia Unia Grudziądz 3:1
HOU Yingchao – WANG Yang 3: 1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7)
Daniel HABESOHN – Yaroslav ZHMUDENKO 3:0 (11:5, 13:11, 11:5)
Dominik HABESOHN – Patryk ZATOWKA 0:3 (5:11, 11:13, 3:11)
HOU Yingchao - Yaroslav ZHMUDENKO 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:8)
 
Runda 2: 
Wienviertel Niederoesterreich - UMMC Jekaterinburg 3:0
Yingcho HOU : Zoran PRIMORAC 3:1
11:9 / 10:12 / 11:8 / 12:10
Stefan FEGERL : Alexander SHIBAEV 3:2
3:11 / 10:12 / 12:10 / 11:9 / 11:5
Daniel HABESOHN : Grigory VLASOV 3:0
12:10 / 13:11 / 12:10
 
Olimpia-UNIA Grudziądz - G.V. Hennebont 3:2
Konishi (Yoshida) KAII : Kalinikos KREANGA 2:3
8:11 / 7:11 / 11:5 / 13:11 / 5:11
Patryk ZATOWKA : Dmitrij PROKOPCOV 2:3
7:11 / 7:11 / 11:3 / 11:5 / 8:11 
Yang WANG : Quentin ROBINOT 3:1
11:5 / 8:11 / 11:3 / 11:3
Konishi (Yoshida) KAII : Dmitrij PROKOPCOV 3:2
7:11 / 8:11 / 11:5 / 11:7 / 12:10 
Zhmudenko YAROSLAW : Kalinikos KREANGA 3:2
14:12 / 8:11 / 6:11 / 14:12 / 12:10
 
Runda 3: 

 ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ  -  UMMC Jekaterinburg 2:3
Konishi (Yoshida) KAII : Alexander SHIBAEV 3:2
11:13 / 8:11 / 11:9 / 11:2 / 11:9
Yang WANG : Jun MIZUTANI 1:3
14:12 / 8:11 / 10:12 / 7:11
Yaroslav ZHMUDENKO : Zoran PRIMORAC
3:0 w.o. (krecz Primorac)
Konishi (Yoshida) KAII : Jun MIZUTANI 0:3
10:12 / 10:12 / 3:11
Yang WANG : Alexander SHIBAEV 1:3
8:11 / 6:11 / 11:4 / 9:11

GV HENNEBONT TT - WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH 3:2

Dmitrij PROKOPCOV : Stefan FEGERL 1:3
11:6 / 7:11 / 5:11 / 9:11 
Kalinikos KREANGA : Yingchao HOU 3:0
11:8 / 11:6 / 11:2 
Quentin ROBINOT : Daniel HABESOHN 3:2
11:8 / 11:8 / 9:11 / 10:12 / 12:10
Dmitrij PROKOPCOV : Yingchao HOU 0:3
5:11 / 8:11 / 5:11 
Kalinikos KREANGA : Stefan FEGERL 3:0
11:7 / 11:7 / 12:10
 
Runda 4:
GV HENNEBONT TT - UMMC 1:3
Quentin ROBINOT : Alexander SHIBAEV
11:9 / 7:11 / 7:11 / 4:11 
Dmitrij PROKOPCOV : Jun MIZUTANI
5:11 / 11:7 / 5:11 / 12:10 / 6:11 
Kalinikos KREANGA : Grigory VLASOV
11:2 / 11:5 / 11:9 
Quentin ROBINOT : Jun MIZUTANI
11:6 / 8:11 / 5:11 / 11:6 / 4:11
 
ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ - WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH 3:0
Yang WANG : Stefan FEGERL
11:9 / 11:9 / 11:6 
Konishi (Yoshida) KAII : Yingcho HOU
11:7 / 7:11 / 11:5 / 9:11 / 11:6 
Zhmudenko YAROSLAW : Daniel HABESOHN
11:8 / 11:8 / 8:11 / 10:12 / 11:5
 
 
Runda 5:

UMMC - WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH 3:2

Jun MIZUTANI : Stefan FEGERL
12:14 / 8:11 / 8:11 
Alexander SHIBAEV : Yingcho HOU
11:4 / 11:5 / 15:13 
Grigory VLASOV : Daniel HABESOHN
11:4 / 8:11 / 15:13 / 4:11 / 10:12 
Jun MIZUTANI : Yingcho HOU
12:10 / 13:11 / 14:16 / 11:1
Alexander SHIBAEV : Stefan FEGERL
12:10 / 9:11 / 11:7 / 12:10
 
GV HENNEBONT TT - ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ 2:3
Kalinikos KREANGA : Konishi (Yoshida) KAII
8:11 / 11:7 / 7:11 / 11:7 / 4:11 
Quentin ROBINOT : ZHMUDENKO Yaroslav
11:6 / 2:11 / 11:6 / 11:7 
Dmitrij PROKOPCOV : Yang WANG
11:9 / 11:7 / 11:9 
Kalinikos KREANGA : ZHMUDENKO Yaroslav
5:11 / 7:11 / 9:11 
Quentin ROBINOT : Konishi (Yoshida) KAII
3:11 / 5:11 / 12:10 / 7:11

Runda 6:

 UMMC - ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ 2:3

Jun MIZUTANI : Yang WANG
11:1 / 11:2 / 9:11 / 4:11 / 11:7 
Alexander SHIBAEV : Konishi (Yoshida) KAII
11:13 / 11:7 / 6:11 / 7:11 
Grigory VLASOV : ZHMUDENKO Yaroslav
11:13 / 11:9 / 11:9 / 13:15 / 11:9 
Jun MIZUTANI : Konishi (Yoshida) KAII
7:11 / 11:8 / 8:11 / 6:11 
Alexander SHIBAEV : Yang WANG
19:17 / 8:11 / 7:11 / 7:11

WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH - GV HENNEBONT TT 3:0
Yingcho HOU : Kalinikos KREANGA
11:8 / 11:9 / 11:5
Stefan FEGERL : Dmitrij PROKOPCOV
11:7 / 11:4 / 7:11 / 11:6 
Daniel HABESOHN : Quentin ROBINOT
10:12 / 11:7 / 11:4 / 7:11 / 11:3
 
-------------------------------------------

1/4 Finału:


1.FC Saarbruecken Tischtennis - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 1:3

Bojan TOKIC : Yang WANG
8:11 / 8:11 / 10:12
Tiago APOLONIA : Konishi (Yoshida) KAII
11:13 / 14:12 / 11:5 / 5:11 / 11:8
Slobodan GRUJIC : ZHMUDENKO Yaroslav
11:9 / 12:10 / 3:11 / 6:11 / 9:11
Bojan TOKIC : Konishi (Yoshida) KAII
8:11 / 9:11 / 8:11

ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - 1.FC Saarbruecken Tischteenis 3:2

Konishi (Yoshida) KAII : Tiago APOLONIA
11:8 / 10:12 / 6:11 / 9:11
Zhmudenko YAROSLAW : Bojan TOKIC
7:11 / 8:11 / 9:11
Yang WANG : Adrien MATTENET
11:2 / 11:8 / 8:11 / 11:13 / 11:9
Konishi (Yoshida) KAII : Bojan TOKIC
11:4 / 11:8 / 11:0
Patryk ZATOWKA : wo
0:0

1/2 finału:

Eslovs AI Bordtennis - ASTS Olimpia-Unia Grudziądz 2:3

Hui XU : Yang WANG
13:11 / 11:3 / 11:4 
Robert SVENSSON : Konishi (Yoshida) KAII
11:7 / 9:11 / 9:11 / 11:7 / 9:11 
Mattias OVERSJO : ZHMUDENKO Yaroslav
11:8 / 11:8 / 11:8 
Hui XU : Konishi (Yoshida) KAII
11:6 / 7:11 / 8:11 / 9:11 
Robert SVENSSON : Yang WANG
7:11 / 7:11 / 5:11
 
Rewanż: ASTS Olimpia-Unia Grudziądz - Eslovs Ai Bordtennis 1:3
Konishi Kaii - Robert Svensson 2:3 (12:10, 11:6, 9:11, 5:11, 4:11)
Wang Yang - Xu Hui 3:2 (11:8, 11:8, 8:11, 9:11, 11:9)
Patryk Zatówka - Mattias Overjso 1:3 (9:11, 11:7, 6:11, 3:11)
Konishi Kaii - Xu Hui 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
Awans: Eslovs AI Bordtennis
 
 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.